Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Enziminis veido šveitiklis/pilingas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo ypatingi enziminiai veido šveitikliai?

Šio tipo šveitikliai yra sukurti pasitelkiant vaisių fermentus. Išgaunama priemonė, kuri pasižymi itin švelniu ir saugiu, tačiau efektyviu odos eksfolijavimu. Enziminį šveitiklį galima naudoti net turint jautrią ir ploną odą. Kai kuriuos iš jų galima naudoti net kasdien arba kas antrą dieną. Kaip ir mechaniniai bei rūgštiniai šveitikliai, enziminiai šveitikliai pašalina negyvas odos ląsteles ir pamaitina naują, gyvybingą odos sluoksnį. Naudojant šią priemonę atkemšamos, sutraukiamos ir kitoms priemonės paruošiamos odos poros, taip pat teigiamai veikiami randeliai, senatvinės dėmės, paraudimai, linijos ir raukšlelės.

Kodėl enziminiai šveitikliai neturi šveičiamųjų dalelių?

Šveičiamosios mikrogranulės būdingos tik mechaniniams ir mišraus pobūdžio veido šveitikliams. Svarbu suprasti, kad visų tipų šveitikliai yra efektyvūs, tačiau eksfolijavimas pasiekiamas skirtingais būdais. Enziminiai šveitikliai veikia dėka vaisių fermentų (greipfrutų, ananasų, papajų, granatų), mechaniniai – dėka šveičiamųjų mikrogranulių (ryžių, alyvuogių ar kitų kaulavaisių), rūgštiniai – dėka rūgščių (AHA, PHA, glikolio). Mišrūs šveitikliai gali turėti dviejų ar net visų trijų rūšių šveitikliams būdingų šveičiamųjų ingredientų.

Kokie enziminių šveitiklių trūkumai?

Enziminiai šveitikliai, veikdami itin švelniai, suteikia momentinį, tačiau trumpiau išliekantį poveikį nei cheminiai šveitikliai. Taip pat šio tipo šveitikliai pašalina mažesnį kiekį negyvų odos ląstelių. Kita vertus, enziminius šveitiklius saugu naudoti dažnai.