Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Pleistrai nuo spuogų

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kaip veikia pleistrai nuo spuogų?

Taškiniai pleistrai yra klijuojami ant spuogų, siekiant pagerinti odos būklę ir pagreitinti spuogų gijimą. Pleistrai nuo spuogų papildyti veikliosiomis medžiagomis, todėl palankiai veikia spuogus, be to, uždegimui neleidžia plisti, nes pažeistos vietos negalime paliesti pirštais. Pleistrai nuo spuogų įprastai papildomi tokiomis medžiagomis kaip salicilo rūgštis, niacinamido rūgštis, arbatmedžių vanduo, ąžuolų ar gluosnių žievės ekstraktas. Papildomai gali būti naudojami ir drėkikliai, pavyzdžiui, hialurono rūgštis.

Kaip šiuos pleistrus naudoti?

Pirmiausia veido oda švariai nuplaunama ir nusausinama. Pleistras nuklijuojamas nuo apsauginės dalies ir klijuojamas ant odos, kurioje yra spuogas. Dauguma pleistrų nuo spuogų ant odos paliekami veikti 6–12 valandų.  Esant poreikiui, procedūrą galima pakartoti užklijuojant naują pleistrą. Optimaliausia pleistrus naudoti nakties metui, kuomet einama miegoti, tačiau kai kurie pleistrai yra peršviečiami, tad puikiai tinka naudoti ir dienos metu.

Ar pleistrai nuo spuogų valo poras?

Šio tipo pleistrai gali pašviesinti odos dėmeles ir pagreitinti spuogų gijimą, tačiau norint išvalyti poras, reikėtų rinktis juosteles, skirtas specialiai poroms valyti. Nosies porų valymo juostelės ant odos paliekamos trumpam, o tuomet nuplėšiamos. Taip pat skiriasi veikliosios medžiagos, nes tikslas yra ne mažinti uždegimą, tačiau kuo geriau išvalyti odą. Tad poras valančios juostelės būna papildytos anglimi, moliu, augalų ekstraktais.