Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kvepalai vyrams

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

JAY Z GOLD tualetinis vanduo, 30 ml

9,25 €
28,90 €
-68%

JAGUAR tualetinis vanduo vyrams, 100 ml

19,95 €
39,90 €
-50%

DOLCE & GABBANA tualetinis vanduo, 50 ml

49,22 €
87,90 €
-44%

Kokie kvepalai vyrams yra populiariausi?

  • GIORGIO ARMANI ACQUA DI GIO tualetinis vanduo rinkoje pasirodė 1996–aisiais ir netrukus atsidūrė populiariausių kvepalų Olimpe. Kvapas priskiriamas citrusų aromatų kategorijai. Aromatas užburia savo gaivumu, švaros pojūčiu ir ilgu išsilaikymu ant odos ar drabužių.
  • DIOR SAUVAGE parfumuotas vanduo populiarumo nepraranda nuo 2018–ųjų. Aromatas priskiriamas gintaro-fougere kategorijai, kurią tobulai atspindi natose panaudoti aliejai ir kvapai: levandų, bergamočių, kedrų. Fougere aromatai patrauklūs savo išraiškingumu ir natūralumu.
  • VERSACE EROS tualetinis vanduo buvo sukurtas 2012–aisiais ir vėlgi priklauso fougere aromatų kategorijai, kuri mėgstama dėl natūralaus, augalais dvelkiančio kvapo. Šių kvepalų kompozicijoje juntami žalieji obuoliai, mėtos, citrinos, samanos, vanilė. Lengvi ir gaivūs kvapai pamažu nuveda link sodresnio, ryškesnio aromato, kuris interpretuojamas kaip vyriškumas su gaivos ir naujumo dvelksmu.

Kaip išrinkti vyriškus kvepalus dovanai?

Kvepalų pasaulis yra labai įvairus, o žmonės skirtingi. Tad renkant kvepalus dovanai visada išlieka šiokia tokia rizika, tačiau ją sumažinti galime pasitelkdami vieną kitą gudrybę. Viena iš jų – dovanai rinkti vienus iš populiariausių kvepalų, kurie patinka daugelio nosims. Kita galimybė būtų įvertinti asmens, kuriam dovanosite kvepalus, naudojamus aromatus. Kokie jie? Gaivūs citrusiniai, o gal duslesni – tabako, smilkalų, dervų? Gal netgi yra galimybė patikrinti to žmogaus kosmetinę ir pažiūrėti, kokius tiksliai kvepalus naudoja šiuo metu? Tai galėtų pasufleruoti, kaip ir kuo galėtų kvepėti naujasis aromatas, kurį išrinksite.