Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Hialurono serumas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
19,45 €
11,67 €
-40%
19,99 €
14,99 €
-25%
10,99 €
8,79 €
-20%

Ar hialurono serumas yra efektyvus?

Šis klausimas vis dar gali neduoti ramybės dėl to, kad hialurono rūgštis buvo sukritikuota kaip odos neįsisavinama medžiaga. Hialurono rūgštis buvo netgi pavadinta marketingo triuku. Visgi daugybė tyrimų rodo, kad hialurono serumai yra puikiai absorbuojami iš odos paviršiaus ir keliauja į epidermį. Absorbavimas vyksta itin greitai – užtrunka vos 30–60 sekundžių. Grožio priemonėse neretai naudojamas kelių tipų hialuronas – taip pasirūpinama, kad drėgmė pasiektų tiek paviršinius, tiek gilesnius odos sluoksnius.

Ką geriau rinktis – hialurono ar retinolio serumą?

Hialurono rūgšties serumas geriausiai tiks, jeigu ieškoma kasdienio odos drėkiklio. Tuo tarpu retinolis efektyviau veikia siekiant pagerinti kolageno gamybą ir odos atsinaujinimo procesus. Šiuos serumus galima naudoti ir lygiagrečiai. Tiesa, pirmą kartą bandant retinolio serumą, vertėtų pradėti nuo 1–2 kartų per savaitę, kol oda apsipras. Pirmąsias savaites netgi gali kilti klaidinga mintis, kad priemonė netinka, nes oda gali trumpam parausti bei atsirasti šerpetojimas. Tad svarbu rinktis silpnos koncentracijos retinolio priemones ir jų naudojimo dažnumą didinti pamažu. Na, o hialurono serumą daugelio oda iš karto priima labai lengvai.

Ar tepama hialurono rūgštis veikia geriau nei geriama?

Vienareikšmiško atsakymo nėra. Ko gero, vertinga būtų naudoti hialurono rūštį tiek išoriškai, tiek geriamą kaip maisto papildą. Juo labiau, kad hialurono rūgštis skirta ne tik odai prižiūrėti, bet ir pasirūpinti kremzliniu sąnarių audiniu, akių gleivinės drėgme, o kai kur nurodoma, kad hialurono rūgštis gali netgi sušvelninti refliukso simptomus. Tad vienais atvejais hialurono rūgštis gali būti naudingesnė kaip maisto papildas, o kitais – naudojama išoriškai arba kompleksiškai.