Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Lūpų dažai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kaip išsirinkti lūpų dažus pagal odos spalvą?

Yra penki pagrindiniai odos tonai: itin šviesus, šviesus, vidutinio tamsumo, tamsus ir itin tamsus. Itin šviesiai ir šviesiai odai įprastai tinka šviesiai rožinė, koralų, persikų, kūno spalvos ir prigesinti raudoni tonai. Turint vidutinio tamsumo odą verta rinktis rožių, uogių, vyšnių raudonumo dažus, o taip pat rausvai violetinius. Merginos, turinčios natūraliai tamsią ar įdegusią odą, gali rinktis koralų, sodriai rožinę, ryškiai raudoną ir daugumą kitų spalvų, išskyrus rudus ir violetinius atspalvius. Turint itin tamsią odą, lūpų dažai galėtų būti rudų ir violetinių atspalvių, pavyzdžiui, slyvų, karamelės ar vyno.

Kuo svarbūs odos pustoniai?

Pustoniai taip pat lemia tinkamų lūpų dažų pasirinkimą. Pustoniai gali būti šalti, šilti ir neutralūs. Vyraujant šaltiems pustoniams, lūpų dažai taip pat turėtų būti šaltesnių spalvų. Turint šiltų pustonių odą, labiau tiks šiltų spalvų lūpų dažnai. Na, o labiausiai pasisekė neutralių pustonių odos savininkėms, nes joms tinka tiek šaltos, tiek šiltos lūpų dažų spalvos. Sužinoti daugiau padės testai, nustatantys žmogaus gymio tipą (užklausa internete galėtų būti: „išvaizda pagal metų laikus“).

Kaip naudoti lūpų dažus pagal lūpų storį?

Jeigu turite plonas lūpas, vertėtų vengti tamsių ir akį rėžiančių lūpų dažų atspalvių, nes su jais lūpos vizualiai atrodys dar plonesnės. Verčiau rinktis lūpų blizgius ir kreminius lūpų dažus. Turint itin putnias lūpas, vertėtų vengti pernelyg šviesių lūpų dažų spalvų, ir blizgių bei žėrinčių tekstūrų.  Jeigu turite asimetriškas lūpas, į pagalbą pasitelkite lūpų pieštuką, kuris padės atkurti asimetriją. Beje, renkantis lūpų dažus taip pat verta atkreipti dėmesį į dantų atspalvį. Jeigu dantų pigmentas turi daugiau nei įprasta gelsvumo, vertėtų vengti alyvinių, rudų ir ryškiai raudonų lūpų dažų.