Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Lūpų pieštukas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kodėl verta naudoti lūpų pieštukus?

Tinkamai naudojant lūpų pieštuką, jis padeda ilgiau išsilaikyti lūpų dažams ir apsaugo nuo išsiliejimo iš lūpų linijų. Turbūt bent kartą teko matyti ryškiai raudonas lūpas, kurios atrodo tarsi kraujuojančios, nes lūpų dažai ištekėjo iš kontūro. Lūpų pieštukai padės išvengti tokios nesėkmės. Be to, ši priemonė padeda koreguoti lūpų formą, atkurti simetriškumą, taip pat suteikti pilnumo ir putlumo.

Kaip naudoti lūpų pieštuką?

Lūpų pieštuką reikėtų naudoti prieš tepant lūpas dažais: pieštuku apvesti lūpų kraštus, tuomet užpildyti ir galiausiai, ant viršaus tepti lūpų dažus. Tinkamai parinktas lūpų pieštukas ne tik padės geriau laikytis lūpų dažams, bet ir išryškins lūpų dažų spalvą. Tiesa, lūpų pieštuką galima naudoti ir be lūpų dažų. Naudojimas lygiai toks pat, tik ant viršaus nebereikia tepti lūpų dažų. Šis sprendimas padeda sukurti subtilų, elegantišką, matinių lūpų įvaizdį.

Kaip išsirinkti lūpų pieštuko spalvą?

Renkantis lūpų pieštuką, jis nebūtinai turi būti identiškos spalvos kaip naudojami lūpų dažai. Tai priklauso nuo to, kokį įvaizdį norite sukurti. Norint sukurti šiek tiek dramatišką, seksualių lūpų įvaizdį, reikėtų rinktis vienu ar dviem tonais tamsesnį lūpų pieštuką, turintį tą patį atspalvį. Kitaip sakant, jeigu turimi lūpų dažai turi alyvinį atspalvį, tokį atspalvio reikėtų ir lūpų pieštuko. Na, o jeigu naudosite, tarkim, raudonus lūpų dažus ir rožinio atspalvio lūpų pieštuką, vaizdas bus nedarnus.