Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido serumas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
17,99 €
13,49 €
-25%
17,99 €
13,49 €
-25%
11,99 €
8,39 €
-30%
14,99 €
9,89 €
-34%
19,99 €
13,99 €
-30%
20,99 €
15,74 €
-25%

Kaip naudoti veido serumą?

Veido serumas naudojamas kasdienėje odos priežiūros rutinoje kartu su veido kremu. Pirmiausia į odą įtapšnojamas serumas veidui, o tuomet iš karto tepamas kremas. Įprastai serumo pakanka vos kelių lašelių, nes priemonė pasižymi didele koncentracija ir yra skalsi. Naudojami kartu, veido kremas ir serumas sustiprina vienas kito poveikį. Serumu ir kremu rekomenduojama tepti ne tik veido odą, bet ir kaklą bei iškirptės sritį.

Kaip išsirinkti tinkamą serumą?

Renkantis serumą, reikėtų atsižvelgti į tuometinius veido odos poreikius. Šiuo metu populiariausi serumai yra šie: hialurono, retinolio, vitamino C, niacinamido, nuo raukšlių ir drėkinantys. Kaip jau turbūt pastebėjote, šie serumų tipai vieni su kitais glaudžiai susiję. Ieškant hialurono serumų, bus paminėtos drėkinamosios savybės, o ieškant drėkinamųjų serumų, ingredientų sąraše greičiausiai išvysime hialurono rūgštį. Na, o ieškant serumo nuo raukšlių, tikėtina, kad sudėtyje rasime vitamino C, kuris pasižymi stipriomis antioksidacinėmis savybėmis bei šviesinamuoju poveikiu, kurio dėka oda tampa skaistesnė, suvienodinamas odos atspalvis, kovojama su pigmentinėmis ir senatvinėmis dėmėmis.

Ar galima naudoti serumą atskirai?

Nors rekomenduojama naudoti serumą kartu su veido kremu, tačiau kai kuriais atvejais, jeigu oda nėra itin sausa, veido serumas gali būti naudojamas vienas, be kremo. Ar serumo poveikis odai yra pakankamas, greičiausiai pasufleruos pati oda. Jeigu pastebite padidėjusį odos sausumą ar tempimo pojūtį, tuomet į rutiną įtraukite ir veido kremą.