Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido priežiūros priemonės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
23,99 €
19,19 €
-20%
22,99 €
14,94 €
-35%
39,90 €
27,93 €
-30%

Kuo svarbios veido priežiūros priemonės?

Tinkamai parinktos veido priežiūros priemonės padeda ilgiau išsaugoti odos stangrumą, lėtina senėjimo procesus ir veikia kaip prevencija nuo raukšlių atsiradimo, taip pat neleidžia vystytis odos uždegimams ir atsirasti spuogams. Veidas yra tarsi vizitinė kortelė, kurioje atsispindi žmogaus gyvybingumas, sveikata ir nuotaika. Rūpestingai prižiūrint odą, ji puikiai atrodys ne tik gyvai, bet ir nuotraukose (nereiks nė daugybės gražinančių filtrų!).

Kokios yra pagrindinės veido priežiūros priemonės?

Prižiūrint veido odą, labai svarbu susidėlioti tinkamą rutiną ir apsirūpinti būtiniausiomis priemonėmis. Nors priežiūra skiriasi priklausomai nuo žmogaus amžiaus ir individualių poreikių, visgi yra grupė odos priežiūros priemonių, kurios sudaro pagrindą.

  •  Odos valiklis-prausiklis. Jis turėtų būti naudojama du kartus per dieną – ryte ir vakare. Valiklis pašalina sebumo perteklių, nešvarumus, dulkes, bakterijas, makiažo priemones ar jų likučius.
  • Tonikas. Ši priemonė ne visada pakankamai įvertinama ir klaidingai išmetama iš odos priežiūros rutinos. Visgi ji yra labai svarbi. Tonikas padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, suvienodinti odos toną, sumažinti išsiplėtusias poras ir kartu palaikyti geresnę odos būklę.
  • Serumas. Ši priemonė gali atlikti skirtingas funkcijas: drėkinti, maitinti, eksfolijuoti odą. Ypač naudingi sausos odos savininkams.
  • Paakių kremas. Padeda sumažinti tamsius ratilus po akimis, drėkina ir lėtina raukšlelių formavimąsi.
  • Drėkiklis-veido kremas. Maitina ir drėkina odą. Dienos metu geriau naudoti lengvos tekstūros kremą, o riebesnį palikti nakčiai.
  • Priemonė su SPF apsauga. Ji gali būti integruota į veido kremą arba tepama atskirai. Turėtų būti naudojama visus metus.

Kaip pasirinkti veido odos priežiūros priemones?

Renkantis produktus svarbu paisyti amžiaus ir odos tipo. Oda gali būti sausa, normali, mišri ir riebi. Normali oda pasitaiko rečiausiai. Kosmetologai kartais juokauja, kad tokia oda apskritai neegzistuoja. Tuo tarpu sausai (ir brandžiai) odai svarbu intensyvus drėkinimas, mišriai ir riebiai odai – valymas bei pusiausvyros atkūrimas. Turint jautrią odą, naudinga rinktis dermatologinę kosmetiką ir vengti kvapiklių.