Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Originalūs kvepalai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
46,90 €
34,71 €
-26%

Kokie yra žinomiausi prabangios parfumerijos vardai?

Į TOP sąrašą patenka šie garsūs kvepalų prekių ženklai: TOM FORD, RALPH LAUREN, GIORGIO ARMANI, CALVIN KLEIN, YVES SAINT LAURENT, CHRISTIAN DIOR, PACO RABANNE, DOLCE & GABANNA, PRADA, HERMES, GUERLAIN. Žinoma, sąrašas yra tik apytikslis, o nurodyti populiarumo eiliškumą beveik neįmanoma, nes reitingai nuolat šiek tiek svyruoja bei priklauso nuo atskiro pasaulio kampelio ar netgi metų laiko.

Kodėl verta rinktis garsių prekių ženklų parfumeriją?

Garsūs dizaineriai ir parfumeriai saugo savo gerą vardą, todėl siekia gaminti tik aukščiausios kokybės parfumeriją ir nustebinti pasaulį kiekvienu kūriniu. Be to, gaminant kvepalus pasitelkiama profesionali komanda ir aukščiausios kokybės žaliavos, gamyba bei testavimas. Tobulumo siekiama pradedant kvepalų formulės sukūrimu, baigiant kvepalų pakuotės dizainu.

Kurie kvepalai populiariausi EUROKOS?

Atlikta klientų pasirinkimų  analizė parodė, kad ir EUROKOS klientės-moterys prioritetą teikia daugiausia žinomiems parfumerijos prekių ženklams. Į TOP sąrašą pateko VERSACE BRIGHT CRYSTAL tualetinis vanduo, LACOSTE POUR FEMME parfumuotas vanduo, ELIZABETH ARDEN 5TH AVENUE parfumuotas vanduo, CALVIN KLEIN EUPHORIA tualetinis vanduo, VERSACE CRYSTAL NOIR tualetinis vanduo, PASCAL MORABITO PURPLE RUBY parfumuotas vanduo ir WOMEN‘SECRET GOLD SEDUCTION parfumuotas vanduo. Tiesa, šalia šių kvepalų atsidūrė ir garsiems prekių ženklams nepriklausantys kvepalai: C-THRU LUMINOUS EMERALD tualetinis vanduo ir ULRIC DE VARENS VARENSIA parfumuotas vanduo.