Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

BB ir CC kremai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo skiriasi BB ir CC kremai?

Pagrindinis skirtumas yra šių priemonių tekstūra ir maskavimas. BB kremai maskuoja netobulumus, o CC kremai suvienodina odos atspalvius dengdami lengviau. Taip pat BB kremas labiau drėkina odą ir gali suteikti odai švytėjimo, kuris idealiai tinka sausai odai. Tuo tarpu CC kremas yra lengvesnis ir dažniau būna matinės formulės, todėl labiau rinka mišriai bei riebiai odai.

Kokie yra BB kremo pranašumai?

Be jau paminėto odos drėkinimo ir švytėjimo suteikimo, BB kremai turi ir daugiau privalumų. BB kremai veikia kaip daugiafunkcė makiažo priemonė. Galima sakyti, kad tai yra 3 in 1 priemonė : drėkiklis, primer‘is ir makiažo pagrindas su atspalviu. Taigi atliekant makiažą BB kremas padeda minimaliomis laiko sąnaudomis ir pastangomis pasiekti maksimalius rezultatus. Be to, BB kremų sudėtis dažnai būna papildyta antioksidantais ir turi SPF apsaugą, kuri saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio.

Kokie yra CC kremo pranašumai?

CC kremai daugiausia naudojami dėl atspalvį koreguojamųjų savybių. CC kremai tai puikiai atlieka dėka skirtingų pustonių. CC kremai ypač tinka turint hiperpigmentaciją (dėmelių ant veido) ar kieno oda linkusi rausti.  CC kremas ne tik maskuoja odos atspalvio netobulumus ir tamsius paakius, ši priemonė taip pat dažniausiai būna papildyta odai draugiškais, senėjimo procesą lėtinančiais komponentais, kurie neleidžia atsirasti dėmelėms ir raukšlėms.