Pirkimo instrukcija

Apsipirkimas internetinėje parduotuvėje eurokos.lt yra nesudėtingas. Nuo reikiamos prekės suradimo iki jos gavimo – tik keli žingsniai.

1. Norėdami suformuoti užsakymą EUROKOS E-Parduotuvėje, pasirinkite pageidaujamas prekes. Jeigu prekė turi spalvos paveikslėlį, prieš įsidedant į krepšelį būtinai pasirinkite norimą spalvą.

 

2. Susidėjus į krepšelį norimas prekes, paspauskite simbolį KREPŠELIS, kad galėtumėte jas peržiūrėti.

 

3. Peržiūrėję krepšelyje esančias prekes, spauskite mygtuką PIRKTI.

 

4. Pasirinkite, kokiu būdu norite vykdyti užsakymą – PRISIJUNGUS ar BE REGISTRACIJOS. Vykdant užsakymą PRISIJUNGUS, galėsite matyti savo užsakymų istoriją bei mėgstamiausias prekes. 

 

5. Pasirenkite prekių pristatymo būdą. Užpildykite visą reikiamą informaciją. Kad tęstumėte pirkimą, perskaitykite ir pažymėkite varnele, kad sutinkate su E-Parduotuvės taisyklėmis bei privatumo politika. Puslapio apačioje, pasirinkę mokėjimo būdą, spauskite mygtuką TĘSTI.

 

6. Ir paskutinis žingsnis. Paskutiniame užsakymo žingsnyje matysite visą informaciją apie savo užsakymą. Norėdami įvykdyti užsakymą, turite perskaityti ir pažymėti varnele, kad sutinkate su su E-Parduotuvės taisyklėmis bei prekių grąžinimo sąlygomis. 

 

7. Sėkmingai įvykdę užsakymą, ekrane pamatysite UŽSAKYMO NUMERĮ bei nurodytu el. paštu gausite užsakymo išklotinę. Taip pat neliks prekių krepšelyje.

Dėkojame, kad esate mūsų klientai.