Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Veido prausikliai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

MAN CAVE veido prausiklis, 125 ml

6,29 €
8,99 €
-30%

Kaip išsirinkti veido prausiklį?

Renkantis veido prausiklį svarbiausia vadovautis savo odos tipu, tikslais ir specifiniais poreikis. Pirminė prausiklio funkcija yra pašalinti negyvas odos ląsteles, sebumo perteklių, purvą, dulkes, išvalyti poras ir apsaugoti odą nuo odos disbalanso pasireiškimo, pavyzdžiui, spuogų ir aknės. Papildomi odos poreikiai gali būti odos drėkinimas ar balansavimas, kai oda pusiausvyrą jau praradusi. Taigi turint sausą ir jautrią odą vertėtų rinktis švelnios sudėties, drėkinamosiomis savybėmis pasižymintį prausiklį su alavijais, hialurono rūgštimi, avižų, ciberžolių ar ramunėlių ekstraktu. Mišriai ir riebiai odai labiau tiks balansuojamosiomis savybėmis pasižymintis prausiklis su arbatmedžių aliejumi ar salicilo rūgštimi. Brandžiai odai tiks prausikliai su glikoliu, rožių vandeniu, hialurono rūgštimi, vitaminais ir antioksidantais.

Prausiklis, putos, želė, o gal valomieji lapeliai?

Dėka didžiulės kosmetikos pasiūlos, galima rinktis įvairių formų prausiamąsias priemones. Ir, tiesą sakant, apsisprendimą labiausiai lemia tai, kokios formos priemonę naudoti patogiau. Vieni mėgsta klasikinius prausiklius ar suputojančias želes, kitiems prausimasis malonesnis naudojant prausimosi putas, kurios purios vos išspaudus iš buteliuko, o treti kaip tik nemėgsta putojimo ir mieliau renkasi aliejines priemones, kurios odos nešvarumus tiesiog ištirpdo ir pašalina be putojimo. Gerbėjų ratą jau turi ir gan neseniai pasirodę valomieji lapeliai. Jeigu kyla dvejonių, verta išbandyti skirtingų formų priemones ir atsirinkti, kuri patinka labiausiai.

Ar prausikliai sausina odą?

Ne, prausikliai sausinti odos neturėtų. Jeigu po prausimosi oda išsausėja, tai gali nutikti dėl kelių priežasčių. Viena iš jų – naudojate jūsų odos tipui netinkantį, per stipriai veikiantį ar agresyvios sudėties prausiklį. Antroji priežastis – po odos prausimo nenaudojate kitų priemonių arba naudojate ne visas, kurios reikalingos. Nuprausus odą reikėtų naudoti toniką, serumą ir veido kremą. Trečioji priežastis, dėl kurios oda sausėja ir šerpetoja, yra tai, kad visiškai nenaudojamas odos šveitiklis ir tinkamai nepašalinamas negyvų odos ląstelių perteklius.