Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido šveitikliai/pilingas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
6,49 €
5,06 €
-22%
10,99 €
15,90 €
11,13 €
-30%
31,90 €
25,52 €
-20%

Kodėl būtina naudoti veido šveitiklį?

Oda yra didžiausias ir nuolat atsinaujinantis žmogaus kūno organas. Dalis negyvų odos ląstelių pašalinamos naudojant įprastą prausiklį ir toniką, tačiau vien šių priemonių nepakanka. Į odos priežiūros rutiną labai svarbu įtraukti ir odos šveitimą. Priklausomai nuo pasirinkto šveitiklio tipo, priemonė gali būti naudojama kelis kartus per savaitę ar net kasdien. Pašalinus negyvas odos ląsteles ir atkimšus poras, sumažėja uždegimų tikimybė, oda nešerpetoja, į ją lengviau įsiskverbia naudojami serumai bei kremai, gražiau dengiasi makiažo priemonės, mažinami aknės palikti randeliai, galiausiai – oda tampa sveikesnė, švelnesnė ir švytinti.

Kokios būna šveitiklių rūšys?

  • Populiariausi veido šveitikliai yra mechaniniai. Jie yra papildyti šveičiamosiomis dalelėmis: smulkiomis alyvuogių, migdolų ar abrikosų kauliukų dalelėmis, cukrumi, ryžių mikogranulėmis ir kt. Be šveičiamųjų dalelių sudėtyje būna ir kitų veikliųjų medžiagų: molių, odai naudingų rūgščių, aktyvintos anglies, vitaminų. Šio tipo šveitikliai dažniausiai naudojami 1–2 kartus per savaitę.
  • Rūgštiniai šveitikliai, kaip ir sufleruoja pavadinimas, yra papildyti rūgštimis: AHA, BHA, glikoliu. Naudojant šio tipo priemones vyksta mikrošveitimas. Tokie šveitikliai naudojami 2–4 kartus per savaitę. Sudėtyje esant AHA rūgščių, naudoti patartina tik vakare prieš miegą, nes citrusinių vaisių rūgštys neturėtų sąveikauti su saulės spinduliais.
  • Enziminiai šveitikliai yra patys švelniausi ir tinkami naudoti net turint itin jautrią odą. Sudėtyje esantys papajų ar ananasų enzimai šveičia odą mums to nė nejuntant. Šie šveitikliai naudojami 3–4 kartus per savaitę arba netgi kasdien.

Ar šveitikliai gali pažeisti odą?

Taip gali nutikti, jeigu priemonės naudojamos ne pagal nurodymus. Mechaniniai šveitikliai neturi būti naudojami pasitelkiant per didelį spaudimą ir per dažnai. Tuo tarpu šveitikliai su AHA rūgštimis neturėtų būti naudojami ryte ir dieną, nes sąveika su saulės spinduliais gali paskatinti pigmentinių dėmių formavimąsi.