Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kvepalai moterims

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kokie kvepalai moterims yra populiariausi?

  • DOLCE  & GABBANA LIGHT BLUE tualetinis vanduo – vieni iš populiariausių kvepalų visame pasaulyje jau eilę metų. Šis kvapas pasirodė 2001 metais ir žaibiškai išpopuliarėjo. Aromatas priskiriamas medienos-citrusų kategorijai. Kvapas gimė bendradarbiaujant su Mario Testino ir tapo tikru fatališkos moters simboliu.
  • TOM FORD BLACK ORCHID parfumuotas vanduo – aromatas, kuriam neatsispiriama jau nuo 2006–ųjų. Šie kvepalai priskiriami gintaro-gėlių aromatų kategorijai. Kvepalams sėkmę atnešė ne tik aromatas, bet ir universalumas – kvepalai yra skirti abiem lytims, todėl juos gali naudoti tiek moterys, tiek vyrai.
  • CALVIN KLEIN ONE tualetinis vanduo – dar vieni kvepalai, kurie skirti naudoti tiek moterims, tiek vyrams, ir kurių populiarumo banga viršūnėje laikosi jau nuo 1994–ųjų. Šis kvapas pamažu tampa tikra klasika. Jis atstovauja citrusų aromatų kategoriją. Aromato sukūrimu buvo siekiama pakeisti požiūrį į prabangią parfumeriją ir paversti ją lengviau prieinama didesnei visuomenės daliai.

Kokio tūrio kvepalus rinktis?

Rinkdamiesi kvepalus dažniausiai galime matyti skirtingo tūrio pakuotes. Bene populiariausi variantai yra 30 ml, 50 ml ir 100 ml tūrio pakuotės. Perkant didesnio tūrio pakuotę, galime sutaupyti, nes 1 ml kaina yra žemesnė nei perkant mažo tūrio pakuotę. Tai yra natūralu, nes kvepalų kainą sudaro ne tik kvepalai, bet ir prabangi pakuotė, išpilstymas ir kiti veiksniai.

Visgi prieš perkant vertėtų pagalvoti. Galbūt esate naujoves ir pokyčius mėgstanti asmenybė, kuri nenori įsipareigoti vienam aromatui per ilgai? Tuomet geriau rinktis mažo tūrio kvepalus, kad neilgai trukus galėtumėte vėl leistis į naujo aromato paieškas. Kita vertus, jeigu mėgstate pastovumą arba jau turite mėgstamą aromatą, prie kurio norisi grįžti vėl ir vėl – rinkitės didesnio tūrio pakuotę.