Prekių pristatymas

Mieli klientai,

 

Dalis EUROKOS parduotuvių jau dirba! Veikiančių parduotuvių ir e.užsakymų atsiėmimo punktų sąrašą rasite: https://www.eurokos.lt/parduotuves/ 

Jūs galite rinktis šiuos prekių užsakymo ir pristatymo būdus:

SVARBU: šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.

Veikiančių EUROKOS parduotuvių telefonai ir darbo laikai: https://www.eurokos.lt/parduotuves/ 

 

 

EUROKOS elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo įprastinė tvarka

1. Prekių pristatymas:

1. Elektroninėje EUROKOS parduotuvėje užsakytas prekes NEMOKAMAI pristatysime į bet kurią, užsakymo metu pasirinktą, EUROKOS parduotuvę visoje Lietuvoje ( į užsienį užsakymų nesiunčiame).

1.2 Pasirinkus kurjerio paslaugą, Jūsų užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Kurjerio paslaugos kaina 2,49 Eur. Perkant prekių už 29 Eur (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 29 EUR) ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją). Į užsienį užsakymų nepristatome.

AKCIJA! Šiuo metu NEMOKAMAS pristatymas su kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR). Akcijos laikas ribotas. 

2.  Prekių pristatymas į Eurokos parduotuves:

2.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės į EUROKOS parduotuvę pristatomos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

2.2 Patvirtinimas apie į EUROKOS parduotuvę pristatytas prekes išsiunčiamas elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prekes EUROKOS parduotuvėje galima atsiimti tik po to, kai yra gautas patvirtinantis el. laiškas bei SMS žinutė apie paruoštą užsakymą. Jeigu per numatytą pristatymo terminą patvirtinimo laiško bei SMS žinutės negavote – rašykite el.paštu: eparduotuve@eurokos.lt.

2.3 Užsisakydamas prekes EUROKOS elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į Eurokos parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo, apie prekių pristatymą, gavimo dienos. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.

2.4. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas  EUROKOS pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

SVARBU! Atsiimant internetu apmokėtus užsakymus EUROKOS parduotuvėse turėti asmens tapatybę galinti patvirtinti dokumentą.

3.  Prekių pristatymas pasirinkus kurjerio paslaugas:

Galite pasirinkti saugų ir bekontaktį e. užsakymo pristatymą su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

3.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

3.2 Paruošus ir atidavus prekes kurjeriui, mes Jus informuosime elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prieš pristatant siuntinį kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai, suderinti atsiėmimo laiką.

3.3 Jeigu pristatymo adresas yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje, Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose prekės bus pristatytos 8-18 val.

Siekiant išvengti fizinio kontakto, siuntos perdavimo procedūra atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo:  

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką.
  • Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašo žymą „Bekontaktis pristatymas“.
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, kurjeris su savo skaneriu nufotografuoja siuntą su gavėju, nefotografuojant gavėjo veido.

Atsiskaitymas už prekes. Pasirinkus e.užsakymo pristatymą su kurjeriu, už užsakymus galite apmokėti per internetinę bankininkystę arba atvykus kurjeriui bankine kortele.

SVARBU: šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.