Prekių pristatymas

EUROKOS elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo būdai bei tvarka

Atsižvelgdami į Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimą dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimą, informuojame kad  Eurokos fizinės parduotuvės nedirba iki 04 13, bet mūsų e. parduotuvė eurokos.lt dirba visu pajėgumu.
Informuojame apie priemones, kuriomis siekiame užtikrinti mūsų klientų, darbuotojų ir artimųjų saugumą bei siekiame klientams sudaryti galimybes užsisakyti ir atsiimti prekes kuo patogesniu būdu.
 
1) NEMOKAMAS e. užsakymų atsiėmimas EUROKOS atsiėmimo punktuose.
 
Kai e.užsakymas pasieks kliento nurodytą parduotuvę (atsiėmimo punktą), klientus apie pristatytą e.užsakymą informuosime SMS žinute. 
Klientų patogumui, užsakytas prekes internetu, jau galite NEMOKAMAI atsiimti ir EUROKOS atsiėmimo punktuose:
 • Šiauliai, Vilniaus g. 217
 • Biržai, Vytauto g. 22
 • Rokiškis, Nepriklausomybės a. 27
 • Alytus, Topolių g. 1 (PC NORFA)
 • Kaunas, Laisvės al. 97
 • Kaunas, Baltų pr. 55
 • Panevėžys, Laisvės a. 15
 • Vilnius, Savanorių pr. 56-1
 • Vilnius, Justiniškių g. 91 (PC NORFA)
 • Klaipėda, H. Manto g. 90-1 (PC STUDLENDAS)
 • Kretinga, Rotušės a. 6
 
EUROKOS e.užsakymų atsiėmimo punktai dirba kasdien darbo dienomis I-V 11 -19 val.

Atsiskaitymas už prekes. Už e.užsakymus EUROKOS e.atsiemimo punktuose, rekomenduojama atsiskaityti bankine kortele, bet galimas atsiskaitymas ir grynaisiais pinigais bei EUROKOS dovanų kuponais.

SVARBU! Informuojame, kad pateiktus e. užsakymus pristatysime per 3 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Stengiamės  įvykdyti e. užsakymus laiku ir išvengti vėlavimų, tačiau mūsų bei mūsų partnerių resursai yra riboti, todėl labai tikimės Jūsų supratingumo šioje situacijoje. Iš anksto atsiprašome už galimus nepatogumus, jei siuntos pristatymas užtruktų kiek ilgiau.

Taip pat šiuose EUROKOS e.punktuose, galite atsiimti ir užsakytas internetu nuotraukas eurokosfoto.lt svetainėje. Nuotraukų pristatymas į šiuos atsiėmimo punktus NEMOKAMAS. Dėl nuotraukų gamybos ir pristatymo laiko daugiau informacijos www.eurokosfoto.lt/duk

Saugodama savo klientų, darbuotojų bei jų artimųjų sveikatą, atsiimant e.užsakymus EUROKOS atsiėmimo punktuose bus laikomasi šios tvarkos: 

 • Atsiimant internetu užsakytas prekes, yra ribojamas klientų kiekis patalpose ir taip užtikrintas saugus atstumas tarp klientų.
 • Kreditinių kortelių skaitytuvai bus dezinfekuojami po kiekvieno kontakto.
 • Sudarome galimybę klientams dezinfekuotis rankas.
 • EUROKOS atsiėmimo punktuose nebus vykdoma prekyba, tik teikiama e.užsakymų atsiėmimo paslauga.
 • Svarbu. Atsiimant internetu apmokėtus užsakymus EUROKOS atsiėmimo punkte turėti asmens tapatybę galinti patvirtinti dokumentą.  
 
 
2) E.užsakymų pristatymas kurjeriu VISOJE LIETUVOJE :
 
Taip pat galite pasirinktį saugų ir bekontaktį e. užsakymo pristatymą su kurjeriu klientų nurodytu adresu. 
 

 

NEMOKAMAS PRISTATYMAS kurjeriu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją), užsakant už 19 EUR EUR (t.y. minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19 EURir daugiau eurokos.lt el. parduotuvėje. Užsakymams, kur užsakytų priemonių suma mažesnė nei 19 EUR galioja standartinis 2,49 EUR pristatymo mokestis.
 
Siekiant išvengti fizinio kontakto, siuntos perdavimo procedūra atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo:  
 • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką.
 • Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašo žymą „Bekontaktis pristatymas“.
 • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, kurjeris su savo skaneriu nufotografuoja siuntą su gavėju, nefotografuojant gavėjo veido.

Atsiskaitymas už prekes. Pasirinkus e.užsakymo pristatymą su kurjeriu, už užsakymus galite apmokėti per internetinę bankininkystę arba atvykus kurjeriui bankine kortele. Grynaisiais pinigais už užsakymus, pristatytus su kurjeriu, atsiskaityti nėra galima.

SVARBU! Informuojame, kad pateiktus e. užsakymus pristatysime per 3-5 darbo dienas nuo užsakymo pateikimo. Stengiamės  įvykdyti e. užsakymus laiku ir išvengti vėlavimų, tačiau mūsų bei mūsų partnerių resursai yra riboti, todėl labai tikimės Jūsų supratingumo šioje situacijoje. Iš anksto atsiprašome už galimus nepatogumus, jei siuntos pristatymas užtruktų kiek ilgiau.

Šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Nuoširdžiai tikimės visų mūsų klientų supratingumo ir palaikymo šioje situacijoje. 
Linkime būti sveikiems ir gražiems!
 
 
 

EUROKOS elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo įprastinė tvarka

1. Prekių pristatymas:

1. Elektroninėje EUROKOS parduotuvėje užsakytas prekes NEMOKAMAI pristatysime į bet kurią, užsakymo metu pasirinktą, EUROKOS parduotuvę visoje Lietuvoje ( į užsienį užsakymų nesiunčiame).

1.2 Pasirinkus kurjerio paslaugą, Jūsų užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Kurjerio paslaugos kaina 2,49 Eur. Perkant prekių už 39 Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją). Į užsienį užsakymų nepristatome.

2.  Prekių pristatymas į Eurokos parduotuves:

2.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės į EUROKOS parduotuvę pristatomos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

2.2 Patvirtinimas apie į EUROKOS parduotuvę pristatytas prekes išsiunčiamas elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prekes EUROKOS parduotuvėje galima atsiimti tik po to, kai yra gautas patvirtinantis el. laiškas bei SMS žinutė apie paruoštą užsakymą. Jeigu per numatytą pristatymo terminą patvirtinimo laiško bei SMS žinutės negavote – rašykite el.paštu:  eparduotuve@eurokos.lt.

2.3 Užsisakydamas prekes EUROKOS elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į Eurokos parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo, apie prekių pristatymą, gavimo dienos. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.

2.4. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas  EUROKOS pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

3.  Prekių pristatymas pasirinkus kurjerio paslaugas:

3.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

3.2 Paruošus ir atidavus prekes kurjeriui, mes Jus informuosime elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prieš pristatant siuntinį kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai, suderinti atsiėmimo laiką.

3.3 Jeigu pristatymo adresas yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje, Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose prekės bus pristatytos 8-18 val.

SVARBU: šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.