Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Prekių pristatymas

EUROKOS elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo tvarka:

1. Prekių pristatymo būdai:

  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią  EUROKOS parduotuvę! Užsakymus, pateiktus darbo dieną iki 14 val. į pasirinktą EUROKOS parduotuvę pristatysime jau kitą darbo dieną, ne darbo dienomis - per 1 - 3 d.d. EUROKOS parduotuvių adresus ir darbo laikus rasite čia 
  • PRISTATYMAS į pasirinktą OMNIVĄ paštomatą per 2-5 d.d. Pristatymo mokestis 1,99 Eur. AKCIJA! Užsakius prekių internetu už 19,99 Eur ir daugiau, pristatymas NEMOKAMAS. Pasirinkus pristatymą per OMNIVA paštomatą, už e. užsakymą dovanų kuponu negalima atsiskaityti.
  • UŽSAKYMO PRISTATYMAS NURODYTU ADRESU su kurjeriu. AKCIJA! Užsakius prekių internetu už 19,99 Eur ir daugiau, pristatymas kurjeriu NEMOKAMAS.  Užsakius prekių mažiau nei už 19,99 Eur, kurjerio pristatymo mokestis 2,49 Eur. Pristatymas per 1 – 3 darbo dienas. Pasirinkus pristatymą kurjeriu, už e. užsakymą dovanų kuponu negalima atsiskaityti.

SVARBU: 

  • Minimali užsakymo suma, perkant internetu 5 EUR. Įsidėjus prekių į krepšelį už mažesnę sumą nei 5 EUR, internetinis užsakymas nėra renkamas. Dėkojame už jūsų supratingumą.
  • Šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome. Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.

2.  Prekių pristatymas į EUROKOS parduotuves:

2.1 Iki 14 val. užsakytos prekės į EUROKOS parduotuvę pristatomos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

2.2 Patvirtinimas apie į EUROKOS parduotuvę pristatytas prekes išsiunčiamas elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prekes EUROKOS parduotuvėje galima atsiimti tik po to, kai yra gautas patvirtinantis el. laiškas bei SMS žinutė apie paruoštą užsakymą. Jeigu per numatytą pristatymo terminą patvirtinimo laiško bei SMS žinutės negavote – rašykite el.paštu: [email protected]

2.3 Užsisakydamas prekes EUROKOS elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į EUROKOS parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo, apie prekių pristatymą, gavimo dienos. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.

2.4. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas  EUROKOS pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

SVARBU!Apmokėjus užsakymą per internetinę bankininkystę ir atsiimant e. užsakymą EUROKOS parduotuvėje, su savimi reikia turėti asmenybę patvirtinantį dokumentą. 

3. Prekių pristatymas pasirinkus OMNIVA paštomatus.

3.1 PRISTATYMAS į pasirinktą OMNIVĄ paštomatą per 2-5 d.d.

3.2 Pasirinkus pristatymą OMNIVA, už e. užsakymą dovanų kuponu negalima atsiskaityti.

4. Prekių pristatymas pasirinkus kurjerio paslaugas:

Galite pasirinkti saugų ir bekontaktį e. užsakymo pristatymą su kurjeriu Jūsų nurodytu adresu.

3.1 Iki 14 val. užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

3.2 Paruošus ir atidavus prekes kurjeriui, mes Jus informuosime elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prieš pristatant siuntinį kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai, suderinti atsiėmimo laiką.

Siekiant išvengti fizinio kontakto, siuntos perdavimo procedūra atliekama laikantis 2 metrų atstumo tarp kurjerio ir gavėjo:  

  • Gavėjo prašoma pasirašyti (vardas, pavardė, parašas) ant lipduko, esančio ant siuntos. Kurjeris padarys siuntos lipduko su parašu nuotrauką.
  • Padarius nuotraukas, skaneryje, prie siuntos pridedamas įrašas su padarytomis nuotraukomis kaip siuntos pristatymo patvirtinimas. Skaneryje, parašo vietoje, kurjeris įrašo žymą „Bekontaktis pristatymas“.
  • Gavėjui atsisakius pasirašyti ant lipduko, kurjeris su savo skaneriu nufotografuoja siuntą su gavėju, nefotografuojant gavėjo veido.

Atsiskaitymas už prekes. Pasirinkus e.užsakymo pristatymą su kurjeriu, už užsakymus galite apmokėti per internetinę bankininkystę arba atvykus kurjeriui bankine kortele.

SVARBU: šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.

Su meile grožiui,
Jūsų EUROKOS