Prekių pristatymas

EUROKOS elektroninėje parduotuvėje užsakytų prekių pristatymo būdai bei tvarka

1. Prekių pristatymas:

1. Elektroninėje EUROKOS parduotuvėje užsakytas prekes NEMOKAMAI pristatysime į bet kurią, užsakymo metu pasirinktą, EUROKOS parduotuvę visoje Lietuvoje ( į užsienį užsakymų nesiunčiame).

1.2 Pasirinkus kurjerio paslaugą, Jūsų užsakymą pristatysime Jūsų nurodytu adresu. Kurjerio paslaugos kaina 2,49 Eur. Prekes pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių neriją). Į užsienį užsakymų nepristatome.

2.  Prekių pristatymas į Eurokos parduotuves:

2.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės į EUROKOS parduotuvę pristatomos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

2.2 Patvirtinimas apie į EUROKOS parduotuvę pristatytas prekes išsiunčiamas elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prekes EUROKOS parduotuvėje galima atsiimti tik po to, kai yra gautas patvirtinantis el. laiškas bei SMS žinutė apie paruoštą užsakymą. Jeigu per numatytą pristatymo terminą patvirtinimo laiško bei SMS žinutės negavote – rašykite el.paštu:  eparduotuve@eurokos.lt.

2.3 Užsisakydamas prekes EUROKOS elektroninėje parduotuvėje ir pasirinkęs pristatymą į Eurokos parduotuvę, Pirkėjas įsipareigoja atvykti jas atsiimti per 14 kalendorinių dienų nuo pranešimo, apie prekių pristatymą, gavimo dienos. Vėliau neatsiimtos prekės grąžinamos į sandėlį.

2.4. Norint atsiimti užsakymą, pirkėjas  EUROKOS pardavėjai turi pateikti užsakymo numerį arba užsakovo vardą ir pavardę.

3.  Prekių pristatymas pasirinkus kurjerio paslaugas:

3.1 Prekių pristatymas: Iki 14 val. užsakytos prekės Jūsų nurodytu adresu bus pristatytos jau kitą darbo dieną. Jeigu užsakymas pateikiamas po 14 val. arba ne darbo dieną, užsakytos prekės pristatomos per artimiausias dvi darbo dienas.

3.2 Paruošus ir atidavus prekes kurjeriui, mes Jus informuosime elektroniniu laišku bei SMS žinute. Prieš pristatant siuntinį kurjeris su Jumis susisieks asmeniškai, suderinti atsiėmimo laiką.

3.3 Jeigu pristatymo adresas yra Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ar Alytuje, Jūsų patogumui yra galimybė pasirinkti pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose prekės bus pristatytos 8-18 val.

SVARBU: šiuo metu į Kuršių neriją užsakymų nepristatome.

Iškilus nenumatytiems atvejams, EUROKOS pasilieka teisę pailginti pristatymo laiką be atskiro įspėjimo.