Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Natūrali kosmetika veidui

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo ypatinga natūrali ir ekologiška kosmetika?

Natūrali kosmetika gaminama pasitelkiant itin didelį natūralios kilmės ingredientų kiekį. Ekologiška kosmetika gaminama tokiu pat principu, tačiau pagal griežtesnius standartus, kurių atitikimą įrodo ECOCERT, USDA ar kitas ekologiškumo sertifikatas. Gamyboje vengiama arba netgi draudžiama naudoti aršaus ir abejotino poveikio ingredientus: naftos produktus, konservantus, sintetinius kvapiklius, dažiklius, emulsiklius ir pan.

Kaip atrodo kasdienė natūrali veido priežiūra?

Jai būdingi jau žinomi priežiūros elementai. Naudojamas veido tonikas, serumas ir kremas, įvairaus poveikio veido kaukės, reguliariai atliekamas veido masažas. Skiriasi tik tai, kad veido priežiūros rutinoje pasitelkiamos natūralios ir ekologiškos veido priežiūros priemonės. Kartais siekiama minimalizmo ir vietoj kompleksinės sudėties priemonių pasitelkiamos grynos medžiagos. Štai vietoj veido toniko gali būti naudojamas gėlių vanduo (hidrolatas), vietoj serumo – grynos alavijų sultys, vietoj veido kremo – šalto spaudimo nerafinuotas kosmetinis aliejus (arganų, simondsijų, abrikosų kauliukų, migdolų ir kt.), veido kaukėms gali būti pasitelkiami gryni moliai (baltasis – sausai, jautriai ir normaliai odai, žaliasis – mišriai, riebiai ir probleminei).

Kokios yra natūralios lietuvių gaminamos kosmetikos?

Galime pasidžiaugti, kad Lietuvoje mokslinė pažanga kosmetikos gamybos srityje sparčiai įsibėgėja. EUROKOS asortimente yra šių gamintojų lietuviška natūrali kosmetika: GREEN FEEL‘S, SOLIDU, ACAPPELA, SAFLORA, taip pat natūralios sudėties yra dalis MARGARITA ir DEIVĖ prekių. Be to, galime pasidžiaugti ir kaimynų latvių natūralia kosmetika – MADARA bei BEAUTY JAR.