Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Lūpų balzamas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

NIVEA lūpų balzamas, 4,8 g /5,5 ml

2,03 €
3,39 €
-40%

NIVEA CHERRY lūpų balzamas, 4,8 g

2,03 €
3,39 €
-40%

MARGARITA lūpų balzamas, 4,4 g

1,62 €
2,49 €
-35%

Kuo naudingi lūpų balzamai?

Lūpų balzamas daugeliui yra tokia priemonė, kuri visada po ranka. Ši priemonė skirta ne tik grožiui, bet ir atlieka svarbias apsaugines funkcijas esant atšiauriam ir besikeičiančiam orui.  Dėl to tiems, kurie lūpų balzamus iki šiol ignoravo, požiūrį verta pakeisti dėl daugybės priežasčių:

  • Lūpų balzamas lūpas drėkina ir atstato prarastą drėgmę. Lūpos išlieka gyvybingos ir nesuskirdusios.
  • Intensyvaus poveikio lūpų balzamas padeda sugyti lūpų įtrūkimams, kurie kartais būna skausmingi ir netgi kraujuoja.
  • Lūpų balzamas apsaugo nuo saulės poveikio visus metus. Nors vasarą saulė kaitresnė ir lūpos džiovinamos labiau, tačiau žalingas ultravioletinių spindulių poveikis lūpas veikia visus metus. Dėl to didelė dalis lūpų balzamų papildyti ne tik drėkinamosiomis bei maitinamosiomis medžiagomis, bet ir turi SPF apsaugą.

Kokią funkciją lūpų balzamas atlieka kuriant makiažą?

  • Ši priemonė padeda švelniai pašalinti negyvas odos ląsteles.
  • Tai yra puikus pagrindas prieš tepant lūpų dažus. Jeigu lūpoms trūksta drėgmės ir minkštumo, lūpų dažai gali dengtis sunkiai ir netolygiai. Lūpų balzamas tikrai pagelbės.
  • Lūpų balzamas prideda lūpoms atrodyti gyvybingesnėms. Netgi naudojant bespalvį balzamą, lūpos atrodo minkštesnės ir sveikesnės. Pasirinkus lūpų balzamą su atspalviu, papildomai galima nebenaudoti lūpų dažų ar blizgio.

Kodėl lūpų balzamą verta naudoti prieš miegą?

Lūpų balzamas veikia ir kaip kaukė. Miego metu vyksta odos regeneracija ir oda atsikrato toksinų. Dėl to oda, taip pat ir lūpų, gali šiek tiek išsausėti. Lūpų balzamas padeda palaikyti lūpų drėgmę ir apsaugoti naujas lūpų odos ląsteles.