Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Lūpų blizgiai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kokie lūpų blizgių privalumai?

Kaip jau sufleruoja pavadinimas, lūpų blizgis lūpoms suteikia švytėjimo. Taip pat, kitaip nei lūpų dažai, blizgis gali neturėti spalvos arba turi lengvą, beveik skaidrų atspalvį. Lūpų blizgiai sudėtyje taip pat gali turėti ir blizgių dalelių, kurios lūpos suteikia dar daugiau švytėjimo ir žėrėjimo. Be to, blizgio tekstūra lūpoms vizualiai suteikia apimties. Didelis privalumas ir tas, kad lūpų blizgis neįpareigoja naudoti lūpų pieštuko ir nereikalauja preciziško padengimo, nes atspalvio nėra arba jis labai lengvas.

Ar lūpų blizgiai drėkina lūpas?

Taip, lūpų blizgiai turi savybę drėkinti lūpas. Kai kurie gamintojai lūpų blizgių sudėtį papildomai patobulina įvairiais aliejais, pavyzdžiui, arganų ar simondsijų. Tai ypač naudinga šiltuoju metų laiku, kai lūpas džiovina karšti saulės spinduliai.

Kokie lūpų blizgių trūkumai?

Lūpų blizgių trūkumas tas, kad jais lūpas dažniausiai reikia patepti pakartotinai kas keletą valandų. Taip pat, prie blizgios tekstūros lengviau prikimba maisto trupinėliai ar pūkeliai. Visgi lūpų dažymas daugeliui yra malonus ritualas, kurio pakartojimas neatrodo kaip neigiamas aspektas. Be to, dienos eigoje ne kartą žvilgtelime į veidrodį, tad visus įvaizdžio netobulumus lengvai pastebime ir pakoreguojame.