Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kremas nuo spuogų

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kaip veikia kremas nuo spuogų?

Kremas nuo spuogų pasižymi lengva konsistencija ir valomuoju poveikiu. Priemonė padeda atkurti bei išsaugoti odos pusiausvyrą sureguliuojant išskiriamų odos riebalų kiekį. Taip pat svarbi veido kremo nuo spuogų funkcija yra sutraukti išsiplėtusias poras, pašviesinti spuogų paliktas dėmeles bei nuraminti sudirgusią odą. Naudojant tinkamai parinktą kremą nuo spuogų, odos būklė pagerėja, oda įgauna daugiau matiškumo.

Kuo papildytas kremas nuo spuogų?

Kaip ir daugelyje priemonių nuo spuogų, kremų sudėtyje galime rasti cinko, niacinamido, salicilo rūgšties, glikolio rūgšties, vaisių rūgščių, arbatmedžių aliejaus. Kreme nuo spuogų gali būti ir drėkinamųjų bei raminamųjų medžiagų: hialurono rūgšties, pantenolio, alavijų, alantoino, glicerolio. Šiek tiek rečiau sudėtyje galime rasti specifiškesnių veikliųjų medžiagų: ciberžolių, japoninių pipirkrienių (vasabių), azijinių centelių ekstrakto. Į kremus nuo spuogų vengiama dėti aliejų, nes jie gali kimšti mišrios ir riebios odos poras.

Ar varginant spuogams reikėtų naudoti serumą?

Taip, kartu su kremu verta naudoti ir serumą. Abi priemones reikėtų rinktis skirtas specialiai spuoguotai odai. Jeigu oda yra ypač riebi, kartais pakanka naudoti vien tik serumą, arba vien tik kremą. Taip pat verta išbandyti tarpinę priemonę – veido želę nuo spuogų. Jai būdinga itin lengva konsistencija, geras skvarbumas į odos epidermį bei valomasis poveikis kartu su aktyviu drėkinimu.