Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Masažo aliejus

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo masažo aliejus skiriasi nuo kūno aliejaus?

Masažo aliejai pasižymi didele skvarba ir geru bei ilgai trunkančiu slydimu kūno paviršiumi. Tuo tarpu kūno aliejų formulėms būdingas greitas įsiskverbimas į odos paviršių, kad nereikėtų laukti, kol aliejus įsigers arba rengtis drabužius ant dar slidžios odos. Masažui greito įsigėrimo aliejus visiškai netiktų, nes tai apsunkintų ilgai trunkančią masažo procedūrą. Tiesa kai kuriais atvejais, priklausomai nuo masažo stiliaus, trukmės, masažuojamos kūno vietos ir siekiamo tikslo, gali būti naudojami ir gan lengvi aliejai.

Ar masažui tinka gryni aliejai?

Taip, masažui puikiai tinka kai kurių rūšių gryni aliejai, pasižymintys ne tik geru slydimu, bet ir gražinančiomis bei sveikatinančiomis savybėmis. Patys populiariausi ir nuo seno vertinami aliejai masažui yra alyvuogių, kokosų, sezamų (ypač juodųjų), migdolų, vynuogių sėklų, saulėgrąžų, arganų, simondsijų, avokadų. Vieni iš šių aliejų yra sunkesni, kiti lengvučiai, kurie ypač tinka veido masažui. Čia paminėtas sezamų aliejus masažui ypatingai vertinamas ajurvedoje (Indijos sveikatingumo tradicijoje).

Kokias papildomas funkcijas atlieka masažo aliejus?

Tai priklauso nuo atskiros masažo aliejaus rūšies. Tarkim, grynas vynuogių sėklų aliejus vertinamas kaip antioksidantų šaltinis ir juo atliekamas masažas padeda kovoti su raukšlėmis; simondsijų aliejus padeda kovoti su akne; kokosų aliejus puikiai tinka atliekant aromaterapinį masažą, t. y. maišant su eteriniais aliejais. Efektyvių papildomų funkcijų galima tikėtis iš masažo aliejų mišinių. Vieni mišiniai gali būti šildantys ir naudingi kovoje su celiulitu, kiti papildyti kakavos aliejumi (grynas jis yra gan kietas) ir padeda kovoti su strijomis, trečių formulė padeda siekti  gilesnio raumenų atsipalaidavimo ir kt.