Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kūno losjonas, pienelis ir želė

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
6,99 €
5,59 €
-20%
6,99 €
5,59 €
-20%
3,29 €
2,63 €
-20%
7,49 €
5,99 €
-20%
7,49 €
5,99 €
-20%
2,79 €

Kuo kūno losjonas skiriasi nuo kūno kremo?

Kūno losjonas už kūno kremą yra lengvesnis. Kūno pienelis savo sudėtyje turi daugiau vandens ir mažiaus aliejaus. Tuo tarpu kūno kremas yra sunkesnis ir riebesnis, jo sudėtyje vandens ir aliejų santykis yra maždaug 1:1. Už kūno kremą dar sunkesnis yra kūno sviestas, balzamas ir grynas aliejus ar aliejų mišinys. Na, o pačios lengviausios priemonės yra želės pavidalo – jose vandens kiekis dar didesnis nei losjone.

Kaip išsirinkti kūno losjoną?

Rinkdamiesi kūno drėkinimo bei maitinimo priemones, paisykite savo odos tipo. Jeigu turite sausą odą, rinkitės kūno losjoną su kuo daugiau drėkiklių bei maitinamųjų medžiagų arba apsvarstykite galimybę rinktis ne kūno losjoną, tačiau kūno kremą. Kūno losjonas ar želė labiau tiks normaliai, mišriai ir riebiai odai prižiūrėti. Lengva kūno losjono formulė padės išvengti porų užsikimšimo.  

Ar kūno losjonu galima tepti veidą?

Dėl šio klausimo kyla ginčų. Vieni tvirtina, kad kūno losjonų formulės nėra pritaikytos veidui ir gali būti per agresyvios bei išprovokuoti sudirgimus. Tačiau yra ir kitas požiūris, kad svarbiausia išsirinkti nekomedogenišką, t. y. nekemšantį porų kūno losjoną, kuris gali būti ne mažiau ar net labiau naudingas nei drėkinamasis veido kremas. Jeigu ketinate kūno losjonu tepti veidą, svarbu imtis ir kitų atsargumo priemonių, pavyzdžiui, rinkitės kūno losjoną be kvapiklių bei dažiklių, o dar geriau – prioritetą teikite losjonams ir želėms su hipoalerginėmis formulėmis, pritaikytoms jautriai odai.