Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kūno šveitikliai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

HEMPZ ORIGINAL kūno šveitiklis, 176 g

12,00 €
23,99 €
-50%

VANDINI kūno šveitiklis, 220 g

5,69 €
9,49 €
-40%

Kokių tipų būna kūno šveitiklių?

Kūno šveitikliai gali būti mechaniniai, rūgštiniai ir fermentiniai. Patys populiariausi yra mechaniniai kūno šveitikliai, kurių sudėtyje yra abrazyviųjų dalelių, padedančių nušveisti negyvas odos ląsteles ir neleidžiančių užsikimšti odos poroms. Rečiau pasitaiko rūgštiniai ir fermentiniai kūno šveitikliai, kuriems būdinga tolygi konsistencija be abrazyviųjų dalelių. Rūgštiniai šveitikliai būna papildyti pieno ir vaisių rūgštimis, o fermentiniai – vaisių fermentais.

Kaip pasirinkti šveitiklį pagal poveikį?

Kūno šveitimo funkcija yra nevienintelė, kurios galima tikėtis iš kūno šveitiklio. Kūno šveitiklis gali pasižymėti ir odą stangrinančiu-anticeliulitiniu poveikiu. Tokio poveikio šveitikliai papildomi limfotaką aktyvinančiais komponentais: citrusiniais vaisiais, prieskoniais, kavos tirščiais, cukrumi ar druska. Kūno šveitiklis gali būti ir giliai valančio poveikio, kurį suteikia anglis, salicilo rūgštis, vaisių rūgštys ar molis. Toks šveitiklis idealiai tinka užterštai, probleminei, į aknę linkusiai odai prižiūrėti. Taip pat esama neputojančių kūno šveitiklių, kurie naudojami ant sausos odos prieš prausimąsi arba atliekant masažą. Jie gaminami cukraus, Himalajų druskos ir kavos tirščių pagrindu.

Ką daryti, jeigu naudojant šveitiklį sausėja oda?

Pirmiausia reikėtų peržiūrėti, ar odos priežiūros grandyje netrūksta odos maitinimo. Po prausimosi ir odos šveitimo odą svarbu pamaitinti kūno losjonu, kremu ar sviestu. Jeigu odą maitinate, tačiau ji vis tiek sausa, tuomet šveitimo procedūras atlikite šiek tiek rečiau arba naudokite kiek riebesnes maitinamąsias priemones. Na, o jeigu odai apskritai būdingas sausumas, reikėtų rinktis odos šveitiklius, papildytus drėkinamaisiais komponentais, pavyzdžiui, hialurono rūgštimi, gliceroliu, pantenoliu, aliejais.