Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido kremai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
23,99 €
19,19 €
-20%
22,99 €
14,94 €
-35%
8,99 €
5,39 €
-40%
12,19 €
8,29 €
-32%
16,99 €
11,04 €
-35%
2,99 €
1,67 €
-44%
29,95 €
23,96 €
-20%

Kuo skiriasi drėkinamasis kremas nuo maitinamojo?

Odos drėkinimas ir maitinimas nėra tas pats. Pirmuoju atveju oda aprūpinama drėgme, o antruoju – lipidais. Svarbu atsirinkti, ko kiekvienai odai reikia labiausiai. Pavyzdžiui, sausai odai reikalingas tiek maitinimas, tiek drėkinimas. Dehidratuotai odai reikia vien tik drėkinimo. Mišriai ir riebiai odai reikia lengvesnės priežiūros, tad svarbu nepersistengti ir odos per daug neapkrauti. Taigi paisyti reikėtų tiek odos tipo (sausa, normali, mišri, riebi), tiek būklės (dehidratuota, jautri, linkusi rausti, brandi). Tarkim, oda gali būti riebi ir kartu dehidratuota, mišri ir kartu jautri, o galbūt sausa, linkusi rausti ir kartu brandi. Tad svarbu patenkinti visus odos poreikius!

Kodėl naudojant veido kremą oda vis tiek šerpetoja?

Pirmiausia gali kilti mintis, kad parinktas odai netinkamas kremas. Visgi prieš padarant tokias išvadas, reikėtų atsižvelgti į dar keletą faktorių. Ar oda reguliariai eksfolijuojama? Jeigu nenaudojamas arba nepakankamai dažnai naudojamas veido šveitiklis, oda gali ne tik šerpetoti, tačiau ir atsirasti uždegimų, spuogų, tad vien kremas situacijos nepakeis. Kitas klausimas – ar nėra naudojami pernelyg agresyvūs prausikliai? Tarkim, turint riebią ar mišrią odą, gali kilti pagunda odą „normalizuoti“ pasitelkiant pernelyg stipriai veikiančius, džiovinančius prausiklius. Pabandykite naudoti švelnesnį.

Kaip pasirinkti veido kremą pagal sezoną?

Turbūt daugeliui teko pajusti, kad odos būklė kinta pagal sezoniškumą. Šalčiausi metų mėnesiai odą išsausina ir įjautrina, kai kam netgi išprovokuoja egzemą. Tuo tarpu karščiausiais mėnesiais oda labiau prakaituoja ir gamina daugiau sebumo, tad poros labiau linkusios užsikimšti. Taigi vasarą reikėtų naudoti šiek tiek lengvesnius kremus, o žiemai rinktis riebesnius, turtingesnius aliejais, labiau maitinančius, tačiau jokiu būdu nepamiršti ir drėkinimo, ypač iš karto po dušo.