Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Drėkinamasis veido kremas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
22,99 €
14,94 €
-35%
8,99 €
7,19 €
-20%
25,90 €
17,87 €
-31%
5,89 €
3,83 €
-35%

Kuo svarbus drėkinamasis veido kremas?

Ši priemonė padeda odai išsaugoti gyvybingumą, išvengti dehidratacijos, šerpetojimo ir ankstyvųjų raukšlelių formavimosi. Kartais pakanka reguliariai panaudoti drėkinamąjį kremą ir akivaizdžiai pastebimas sumažėjęs raukšlelių gylis, taip pat oda įgauna skaistumo ir gaivumo. Be to, tinkamai drėkinant odą lengviau ir tolygiau pasidengia makiažo pagrindas, o dienos eigoje neišryškėja išsausėjusios dėmelės.

Ar reikia drėkinti riebią ir mišrią odą?

Tikrai taip! Kartais perteklinis sebumo išsiskyrimas susijęs būtent su odos dehidratacija. Oda bando apsiginti ir vis aktyviau išskiria odos riebalus, o mes vis aktyviau bandome jais atsikratyti. Galiausiai oda dar labiau sausinama ir dar aktyviau ginasi, išskirdama riebalus. Atsiduriame užburtame rate, kai oda riebi, tačiau taip pat ir šerpetojanti bei linkusi į uždegimus, spuogus. Tad odą labai svarbu valyti bei drėkinti naudojant švelnius tonikus ir drėkinamuosius kremus su hialurono rūgštimi bei niacinamidu.

Ar alkoholis drėkinamajame kreme visada blogai?

Ne visada. Alkoholių yra įvairių rūšių, kai kurie iš jų gali netgi pasižymėti kondicionuojamosiomis bei drėkinamosiomis savybėmis. Taip pat priemonėse būna skirtingi alkoholio kiekis. Kai kuriais atvejais alkoholiai padeda išgauti augalų ekstraktų naudą. Tad pamačius alkoholius natūralioje ar ekologiškoje kosmetikoje, išsigąsti neskubėkite. Tiesa, turint itin jautrią odą, verčiau rinktis drėkinamąjį kremą be jokio alkoholio ir kvapiklių, nes oda gali sudirgti.