Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido kremai su SPF

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
14,49 €
9,42 €
-35%

Kodėl SPF svarbu kasdienei odos priežiūrai?

Vis dar populiaru, tačiau klaidinga manyti, kad veido apsauga nuo saulės reikalinga tik vasarą, kuomet leidžiamės į paplūdimį mėgautis saulės voniomis. Saulės poveikis odai juntamas kasdien, o ypač tai aktualu veido odai, kuri dažniausiai nepridengta. Kasdien net mažais kiekiais veikiant kenksmingiems spinduliams, odoje pažeidžiamos elastino, kolageno ir odos ląstelės. Ši pažaida lemia ankstyvą odos senėjimą, įskaitant senatvines dėmes, raukšles, linijas ir elastingumo sumažėjimą. Kitaip šis reiškinys dar vadinamas fotosenėjimu.

Koks SPF turėtų būti kasdieniame veido kreme?

Kasdieniai veido kremai dažniausiai turi SPF 15 arba SPS 20 filtrą, tačiau pastaruoju metu atsiranda vis daugiau kremų, kuriuose SPF siekia 30 ir netgi daugiau. Anot kai kurių dermatologų ir kosmetologų, būtent SPF 30 ir daugiau yra optimaliausias pasirinkimas, siekiant apsaugoti odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Ši išvada prieita remiantis SPF apsaugos lygiu: SPF 15 blokuoja 93 % UVB spindulių, o SPF 30 blokuoja apie 97 % UVB spindulių. Na, o SPF 50 veidui suteikia 100 % apsaugą. Tvirtinama, kad geriausia veido kremus su SPF kasdienėje rutinoje pradėti naudoti pasiekus 20 metų amžių, o iki 30-ies jau tiesiog būtina, nes tai yra amžiaus riba, kuomet ryškėja ir natūralus senėjimo procesai, pavyzdžiui, kolageno ir halurono rūgšties gamybos lėtėjimas, tad oda pradeda sausėti ir glebti.

Ar kremas su SPF efektyvus ant viršaus užtepus makiažo pagrindą?

Taip, kreme esanti SPF apsauga efektyviai saugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių, net jeigu ant viršaus tepama makiažo bazė, makiažo pagrindas, skaistalai ir švytėjimo suteikiančios priemonės. Svarbiausia užtepus kremą su SPF, palaukti dvi minutes ir tik tuomet tepti kitas priemones. Beje, makiažo pagrindas bei pudra sudėtyje taip pat gali turėti papildomą SPF apsaugą.