Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Lūpų kaukė

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kodėl verta naudoti lūpų kaukę?

Lūpų oda, kaip ir viso kūno oda, yra veikiama senėjimo procesų bei išorės dirgiklių. Be to, lūpos neturi riebalinių liaukų, kurios suteiktų bent minimalią apsaugą. Jas veikia saulė, vėjas, šaltas, karštas ir pernelyg sausas oras, išmetamosios dujos ir kitokio pobūdžio tarša. Be to, lūpos nuolat kontaktuoja su maistu, įskaitant aštrius patiekalus, rūgščius vaisius, karštus bei gazuotus gėrimus ir kitus produktus, dėl kurių lūpų oda gali parausti, išsausėti ar sutrūkinėti. Nepamirškime ir makiažo priemonių – kai kurie lūpų dažai gali turėti sausinamąjį poveikį. Tad lūpoms reikalinga priežiūra ir specialios priemonės: šveitiklis, drėkinamasis ir maitinamasis lūpų balzamas bei lūpų kaukė.

Kokios yra lūpų kaukių rūšys?

Lūpų kaukės gali būti lakštinės arba tepamos. Lūpų kaukės lakštas gali būti sukurtas celiuliozės arba hidrogelio pagrindu. Tepamos lūpų kaukės gali būti dvejopos – tepamos tiesiai iš tūbelės tarsi  lūpų balzamas arba tepamos pirštu iš kremams būdingo užsukamo indelio. Nepriklausomai nuo kaukės rūšies, ši priemonės užtikrina lūpoms reikalingą poveikį: padeda išvengti sausumo ir suskeldėjimo, drėkina, maitina, gaivina, išlygina raukšleles, švelnina, stiprina apsauginį barjerą ir netgi suteikia putlumo.

Kaip naudoti lūpų kaukę?

Lūpų kaukė stipriausią poveikį suteikia naudojama prieš miegą. Tepama lūpų kaukė padengiama ant lūpų ir paliekama per naktį. Lakštinė kaukė uždedama ant lūpų ir paliekama 10–20 minučių, tuomet nuimamas lakštas, o likusi dalis įmasažuojama ir paliekama, kad įsigertų.