Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Lūpų aliejus

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo ypatingas lūpų aliejus?

Lūpų aliejus yra lūpų priežiūros priemonė, kuri suteikia maitinamąjį bei drėkinamąjį poveikį, blizgesio ir putlių lūpų efektą. Taip pat lūpų aliejus sudėtyje gali turėti pigmentų, kurie lūpoms suteikia atspalvį. Dėka intensyvaus poveikio, stiprinamas lūpų apsauginis barjeras, saugantis nuo žalingų aplinkos veiksnių. Net ir sausos lūpos tampa išpuoselėtos.

Ar lūpų aliejus yra tas pats kaip lūpų blizgis?

Lūpų aliejus yra dvigubo poveikio priemonė, sujungianti lūpų blizgio ir lūpų balzamo savybes. Ši priemonė naudojama vietoj lūpų blizgio, kuris suteikia švytėjimo ir atspalvį, jeigu lūpų aliejus pigmentuotas. Atspalvis gali būti itin subtilus arba sodrus – tai priklauso nuo individualios lūpų aliejaus formulės. Netgi lūpų aliejaus pakuotės primena lūpų blizgius – priemonės gan skystos ir turinčios aplikatorių, o ne pieštuko tipo ar tepamos pirštu iš indelio. Kartu lūpų aliejus suteikia ir balzamui būdingą apsaugą, maitinimą bei drėkinimą.

Ar galima lūpų aliejų naudoti prieš miegą?

Taip. Lūpų aliejus sukuria apsauginį barjerą nuo atšiauraus ir šalto vėjo, taip pat ilgainiui pagerina lūpų tekstūrą bei atkuria drėgmės pusiausvyrą. Tad pasitepus lūpų aliejumi galima ir miegoti – priemonė per naktį įsigers į lūpas ir suteiks dar intensyvesnį poveikį. Žinoma, prieš miegą geriau naudoti bespalvį lūpų aliejų, nes sodrios spalvos priemonė gali turėti nepageidaujamą poveikį – ištepti patalynę.