Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Akių šešėliai - paletės, pieštukai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kokių atspalvių akių šešėlius pasirinkti kasdienai?

Patartina rinktis neutralių ir kūno spalvos akių šešėlius. Jie yra itin populiarūs, nes juos naudojant lengva išgauti dailų, subtilų ir visada madingą efektą. Tai yra bazinių spalvų šešėliai net ir atliekant išraiškingus makiažo variantus.

Kuo skiriasi neutralūs ir kūno spalvos šešėliai?

Daugybė moterų klaidingai mano, kad neutralūs ir kūno spalvos šešėliai yra tas pats. Kūno spalvos šešėliai yra tokių tonų kaip dramblio kaulo, smėlio, rusvi ir primenantys įdegusios odos atspalvį. Na, o neutralūs akių šešėliai – įvairesnių, tačiau prislopintų ir neryškių atspalvių: smėlio, pilkai rudi, pilki, rudi, kreminiai, juodi ir balti.

Ką daryti, kad akių šešėliai nesubėgtų į raukšleles?

Pirmiausia, prieš dengiant akių vokus šešėliais, reikėtų pasitelkti bendro naudojimo arba būtent akių makiažui skirtą bazę. Taip pat šešėlius reikėtų užfiksuoti biria fiksuojamąja pudra arba fiksuojamąja dulksna. Tiesa, kartais akių šešėliai subėga į raukšleles net tuo atveju, kai naudojama makiažo bazė bei fiksatorius. Situacija atrodo beviltiška, tačiau yra ir dar viena gudrybė. Prieš tepant šešėlius ant vokų, juos reikėtų sumaišyti su trupučiu fiksuojamosios priemonės, makiažo pagrindo ar pudros. Ši gudrybė idealiai tinka naudojant skystus arba birius, metalu žėrinčius šešėlius, nes makiažas ne tik sutvirtinamas, bet ir pagyvinama šešėlių spalva. Visgi šią gudrybę galima pritaikyti ir naudojant neutralius, kompaktinius šešėlius. Priemones reikėtų maišyti tiesiai ant akių makiažo šepetėlio.