Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Dušo želės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
2,31 €
2,89 €
-20%
3,49 €
4,99 €
-30%
4,93 €
6,49 €
-24%
4,73 €
7,89 €
-40%
6,74 €
8,99 €
-25%
3,30 €
5,69 €
-42%
3,22 €
4,29 €
-25%

Kaip išsirinkti dušo želę?

Pirmiausia verta pagalvoti, kokios tekstūros priemonės norėtųsi. Iš įpročio visus kūno prausiklius vadiname bendriniu pavadinimu „dušo želė“, kas iš tikrųjų nėra tikslu. Tai gali būti dušo gelis, vonios ir dušo kremas, o gal putų pavidalo prausiklis arba aliejinė priemonė, kuri odą ne tik prausia, bet ir pamaitina. Taip pat prausiklis gali būti su šveičiamosiomis dalelėmis, tad oda prausiama ir šveičiama vienu ypu. Galiausiai ima populiarėti kietos konsistencijos dušo prausikliai, kurie primena muilo plytelę. Kietosios priemonės prisideda prie tvaresnio vartojimo bei patogu įsidėti į rankinį bagažą skrendant, nes neskaičiuojama kaip skystis.

Ar reikšmingas dušo želės aromatas?

Tai priklauso nuo kiekvieno žmogaus asmenybės. Visgi uoslė mums suteikia ypatingus pojūčius, kurie gali pakelti nuotaiką ar ją sugadinti. Tad leiskime sau pasirinkti prausimosi priemonę, pasižyminčią tokiu kvapu, kuris mums maloniausias. Vienam tai bus egzotiniai vaisiai ar gėlės, kitam – saldi vanilė, trečiam – rytietiški kvapai. Ir dar – kai kurie žmonės mėgsta šaldomuoju poveikiu pasižyminčius prausiklius, ypač, kai prausiamasi po intensyvios treniruotės. Šiuo atveju verta rinktis du želę su mentoliu.

Mažas tūris ar didelis?

Didelio tūrio dušo želių kaina dažniausiai būna gerokai ekonomiškesnė. Šis variantas puikiai tiks taupantiems ir ieškantiems prausiklio visai šeimai. Kita vertus, jeigu prausiklį naudos tik vienas žmogus, kuris yra linkęs į naujovių išbandymą, verčiau rinktis mažesnio tūrio kūno prausiklį. Mažesnė pakuotė leis greičiau leistis į naujų aromatų kelionę.