Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Muilas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kokių rūšių būna muilas?

Muilą skirstyti į rūšis galima įvairiais aspektais. Pagal konsistenciją muilas būna kietasis arba skystasis. Pagal poveikį gali būti  higieninis-rankų muilas, antibakterinis muilas, pirties muilas, skalbimo muilas, universalus muilas ir kt. Štai, pavyzdžiui, Kastilijos muilas gali būti naudojamas prausti rankoms ir visam kūnui, plauti plaukams, drabužiams ir net indams ar vaisiams. Dar vienas populiarus specifinis muilas yra juodasis muilas, kilęs iš Afrikos. Juo galima plauti plaukus, rankas ir visą kūną, aknės paveiktą veido odą. Taip pat sparčiai populiarėja antakių muilas, visgi ši priemonė priklauso dekoratyvinės kosmetikos kategorijai ir skirta užfiksuoti antakių plaukelius, o ne atlieka prausimo funkciją.

Kodėl muilas džiovina odą?

Greičiausiai muilas naudojamas ne pagal paskirtį arba odai papildomai nedrėkinama. Svarbu paisyti gamintojo rekomendacijų, kuriose nurodoma muilo paskirtis. Higieninio muilo negalima naudoti veidui prausti ar vietoj dušo želės, tačiau taip pat svarbu atsikratyti įsitikinimo, kad joks muilas netinka prausti veidą. Šiuolaikinės technologijos ir ingredientų gausa leidžia sukurti ir itin subtilaus poveikio muilą, kuris padeda palaikyti ir atkurti veido odos balansą, parinkti konkrečiai paskirčiai reikalingą pH ir pan.

Ar muilą tinka dovanoti?

Tikrai taip! Ieškant mažos, subtilios ir kvapnios dovanos, ja gali tapti dailus rankų darbo muilas. Dažnu atveju tai bus natūralus muilas, pagamintas bazinių ir eterinių aliejų pagrindu, taip pat gali būti papildytas gliceroliu ar vitaminu E. Kai kurie muilai yra tokie gražūs ir spalvingi, kad pakuojami į permatomą plėvelę. Taip pat esama muilų, supakuotų į itin estetiškas pakuotes, o jų aromatai kuriami parfumerijos principu, t. y. siekiant sužadinti tam tikras emocijas ar asociacijas, nukeliančiomis į kitą šalį ar vakarėlį.