Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Rankų kremas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
2,99 €
1,67 €
-44%
2,90 €
1,97 €
-32%
2,29 €
1,37 €
-40%
3,05 €
3,59 €
2,15 €
-40%

Kaip išsirinkti rankų kremą?

Šiltuoju metų laiku dažniausiai pakanka naudoti lengvesnės konsistencijos rankų kremą. Taip pat gali būti naudojamas rankų losjonas. Šaltuoju metų laiku ar turint itin sausą rankų odą, geriausias pasirinkimas yra intensyviai maitinantis rankų kremas. Dažnu atveju jis bus riebesnis, gali kiek ilgiau užtrukti, kol įsigers į rankų odą, tačiau oda liks jums dėkinga už rūpestį. Stipraus maitinamojo, atkuriamojo bei apsauginio poveikio kremai sudėtyje turi tokių ingredientų kaip sviestmedžių, kakavos, alyvuogių ar šaltalankių aliejai, vitaminas E, alantoinas, glicerolis, šlapalas, parafinas.

Kaip dažnai naudoti rankų kremą?

Pirmiausia rankų kremas turėtų tapti kasdienės grožio rutinos dalimi visus metus, net jeigu akivaizdus poreikis nėra juntamas. Drėkinimas ir maitinimas ne tik apsaugo nuo išsausėjimo bei suskirdimo, bet ir atitolina odos senėjimo procesus. Rankų kremas gali būti naudojamas 2–3 ir daugiau kartų per dieną, tai priklauso nuo poreikio.

Kodėl rankų oda suskirdusi?

Ši būklė rodo, kad rankų oda puoselėjama nepakankamai arba patiria itin daug žalingo išorės poveikio (karštas vanduo, cheminiai plovikliai, dezinfekciniai skysčiai, sausas oras, žvarbus vėjas ir kt.). Tad svarbu veikti abiem kryptimis – rinktis intensyvesnio poveikio rankų kremus ir naudoti bent 2–3 kartus per dieną, o kartu stengtis sumažinti aplinkos poveikį: praustis vėsesniu vandeniu, naudojant chemikalus visada dėvėti gumines pirštines, vietoj dezinfekcinio skysčio naudoti muilą, pasitepti apsauginiu rankų kremu ar balzamu prieš einant į lauką, šaltuoju metų laiku lauke visada dėvėti pirštines.