Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Parfumuoti dezodorantai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kuo parfumuoti dezodorantai skiriasi nuo įprastų dezodorantų?

Parfumuotų dezodorantų ypatybė yra ta, kad jų aromatas atkartoja tam tikro tualetinio ar parfumuoto vandens natas. Naudojant tos pačios linijos kvepalus bei dezodorantą, išsaugoma aromato dermė. Kitaip sakant, kvapai tarpusavyje nesipeša ir netgi vienas kitą sustiprina. Jeigu naudosite su kitais kvepalais, yra rizika, kad kvapai tarpusavyje susimaišys ir galutinis aromatas nebūtinai džiugins. Kita vertus, dezodorantų aromatas dažniausiai nėra pernelyg intensyvus, tad galite pabandyti naudoti ir su kitos linijos kvepalais, tačiau būtų geriau išlaikyti bent aromatų rūšį: vaisių, gėlių, medienos ar vanilės.

Kodėl parfumuoti dezodorantai brangesni?

Šių dezodorantų kaina aukštesnė, nes jie priklauso tam pačiam prekių ženklui kaip ir kvepalai. Tai reiškia, kad parfumuoti dezodorantai yra prabangios parfumerijos dalis – juos gaminant naudojami itin kokybiški ingredientai, pasitelkiama profesionali parfumerių ir technologų komanda.

Ar parfumuoti dezodorantai yra efektyvūs?

Taip, parfumuoti dezodorantai savo efektyvumu niekuo nenusileidžia įprastiems dezodorantams-antipersiprantams. Gamintojai siekia ne tik atkartoti kvepalų aromatą, bet ir užtikrinti optimalią gaivą bei apsaugą nuo blogo prakaito kvapo.