Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Lūpų balzamas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

NIVEA lūpų balzamas, 4,8 g /5,5 ml

2,03 €
3,39 €
-40%

NIVEA CHERRY lūpų balzamas, 4,8 g

2,03 €
3,39 €
-40%

MARGARITA lūpų balzamas, 4,4 g

1,62 €
2,49 €
-35%

Kodėl naudoti lūpų balzamą turėtų kiekvienas?

Lūpų balzamas suteikia lūpoms drėkinimą, maitinimą ir apsaugą nuo karščio, šalčio, vėjo. Efektyvumą užtikrina sudėtyje naudojamas bičių vaškas, glicerolis ir įvairūs aliejai: sviestmedžių, alyvuogių, kanapių, simondsijų, kakavos ir kt. Lūpų balzamas gali būti naudojamas ir kaip lūpų makiažo bazė, padedanti tolygiai padengti lūpų dažus ir išvengti išsausėjimo.

Kuo skiriasi lūpų balzamai vaikams, moterims ir vyrams?

Lūpų balzamai, skirti vaikams, dažniausiai pasižymi spalvingomis, super herojais papuoštomis pakuotėmis bei išraiškingais kvapais: egzotinių vaisių, vanilės, kramtomosios gumos, cukraus vatos ir pan. Moterims skirti lūpų balzamai kartais turi papildomų savybių, pavyzdžiui, suteikia lūpoms atspalvį ar gan intensyvų blizgumą. Tokio tipo lūpų balzamai gali atstoti ir lūpų dažus ar lūpų blizgesį. Na, o vyrams skirti lūpų balzamai gaminami be atspalvio ir be intensyvaus blizgumo, neutralių ar tamsių spalvų, pieštuko tipo pakuotėse.

Ar lūpų balzamui reikalingas SPF?

SPF filtrus dažniau galime išvysti vasaros linijoms priklausančiuose lūpų balzamuose, tačiau SPF filtras naudingas visus metus. Kenksmingi saulės spinduliai lūpoms daro poveikį ne tik vasarą, bet ir kitus sezonus, nes lūpos yra atvira kūno dalis. Ne atsitiktinai SPF filtrus vis dažniau pamatysime ir kitose veido sričiai skirtoms prižiūrėti priemonėse: veido kremuose, makiažo pagrinduose, biriosiose pudrose. Tad esant galimybės, tikrai verta rinktis lūpų balzamą su SPF.