Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kūno dulksnos | purškikliai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

VINCE CAMUTO CAPRI kūno migla, 236 ml

7,00 €
13,99 €
-50%

VINCE CAMUTO AMORE kūno migla, 236 ml

7,50 €
14,99 €
-50%

VINCE CAMUTO CIAO kūno migla, 236 ml

7,50 €
14,99 €
-50%

VINCE CAMUTO BELLA kūno migla, 236 ml

7,50 €
14,99 €
-50%

Kuo purškikliai skiriasi nuo kvepalų?

Kūno purškikliams, kitaip dar vadinamiems kvapniaisiais purškikliais arba kvapniosiomis miglomis (Perfume Mist), būdinga nedidelė aromatinių junginių koncentracija. Įprastai ji siekia 3–5 % ir užtikrina, kad aromatas ant odos išsilaikytų apie valandą. Dalis kvapniųjų purškiklių tinka ne tik kūnui, bet ir plaukams. Kvapnieji purškikliai kartais būna papildyti blizgiomis dalelėmis ar vitaminais. Ši priemonė gali būti naudojama po maudynių duše ar vonioje, taip pat dienos eigoje, norint atgaivinti kūno odą.

Ar kūno purškiklį galima naudoti kartu su kvepalais?

Kūno purškiklius rekomenduojama naudoti vienus arba kartu su tos pačios linijos kvepalais. Naudoti su kitos rūšies kvepalais nerekomenduojama, nes susimaišius gali išsikreipti natų kompozicijos ir galutinis aromatas tapti chaotiškas.

Kaip išsirinkti kūno purškiklį?

Kūno purškiklių natos dažniausiai būna gerokai primityvesnės negu kvepalų. Kartais dominuoja netgi vieno vaisiaus, gėlės ar prieskonio aromatas, pavyzdžiui, mandarinų, jazminų ar vanilės. Tad pakanka įsivardinti, kokie aromatai patrauklesni – gaivūs, gėlių, o gal saldūs?