Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Dekoratyvinė kosmetika

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

MOON CREATIONS veido dažai, 12 ml

1,57 €
3,49 €
-55%

MOON CREATIONS veido dažai, 12 ml

1,57 €
3,49 €
-55%

Kokios yra bazinės veido makiažo priemonės?

Nepriklausomai nuo to, ar labiau mėgstate natūraliai atrodantį įvaizdį, ar norisi daugiau spalvų ir ekstravagancijos, kosmetinėje turėtų būti pagrindinių priemonių rinkinys.

  • Maskuojamoji priemonė. Ji padeda paslėpti tamsius paakius, užmaskuoti spuogelius ir dėmeles, suvienodinti odos atspalvio netolygumus.
  • Makiažo pagrindas. Ši priemonė suteikia veidui bei iškirptės sričiai gaivų ir tolygų atspalvį, taip pat sutraukia poras. Naujos kartos makiažo pagrindai būna su SPF apsauga ir papildyti veikliosiomis medžiagomis, pavyzdžiui, hialurono rūgštimi, tad taip pat visus metus užtikrinama apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių bei ankstyvo odos senėjimo. Jeigu veido odos būklė yra ideali, vietoj makiažo pagrindo galima naudoti ir BB ar CC kremą, o norint stipresnio maskavimo, pravers pudra.
  • Skaistalai. Ši priemonė naudojama skruostams paryškinti ir suteikia veidui gaivumo bei gyvybingumo. Šiltuoju metu laiku ar turint šilto tono odą, vietoj skaistalų galima rinktis bronzantą.
  • Fiksuojamoji pudra. Fiksuojamoji pudra dažniausiai būna skaidri, birios ir lengvos tekstūros. Ji padeda užbaigti makiažą, jį užfiksuoti ir suteikia odai sveiko švytėjimo. Turint miršią ar riebią odą, šia pudra dienos eigoje galima pakartotinai patepti T zoną (kaktą, nosį ir smakrą). Vietoj šios priemonės galima naudoti ir fiksuojamąją dulksną.

Kokios yra bazinės akių makiažo priemonės?

  • Antakių pieštukas. Šią priemonę galima rinktis pieštuko ar flomasterio pavidalo. Ji padės išryškinti antakius, užpildyti jų tarpelius ir sukurti idealiai simetrišką formą.
  • Blakstienų tušas. Be šios priemonės makiažas beveik neįsivaizduojamas. Blakstienų tušas suteikia žvilgsniui išraiškos, vizualiai akys atrodo tarsi labiau atmerktos, o blakstienos riestos, tankios ir ilgos.
  • Neutralūs akių šešėliai. Neutralios, smėlio ar rusvos spalvos akių šešėliai akimirksniu paryškina žvilgsnį, lengvai perbraukus šepetėliu per viršutinį akies voką. Norint šiek tiek ryškesnio ir akių gylį prabrėžiančio makiažo, taip pat verta turėti šiek tiek tamsesnius, rusvus ar anglies pilkumo akių šešėlius, kurie tepami akiduobėje po antakiu.
  • Akių pieštukas ar plunksnelė. Priemonė padės paryškinti akis jas subtiliai apibrėžiant. Šiam tikslui pasiekti galima naudoti ir tamsesnio atspalvio šešėlius.

Kas dar turi būti kiekvienoje kosmetinėje?

  • Lūpų dažai. Lūpų dažai veidui gali suteikti ryškumo arba subtilaus gyvumo. Galima rinktis ryškius lūpų dažus arba visai lengvo atspalvio lūpų blizgį ar net lūpų balzamą su atspalviu.
  • Makiažo šepetėliai. Šios priemonės neatsitiktinai skiriasi savo forma, storiu, šerelių ilgiu bei purumu. Vieni šepetėliai idealiai paskirsto birią pudrą, kiti – skaistalus ar akių šešėlius. Tad idealu turėti keletą skirtingų šepetėlių, padėsiančių sukurti tobulą makiažą.