Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kūno kremas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

NIVEA kremas, 75 ml

2,37 €
3,39 €
-30%

NIVEA kremas, 30 ml

1,53 €
2,19 €
-30%

Kaip išsirinkti kūno kremą?

Svarbiausia įsivardinti, kokio poveikio kūno kremas reikalingas: drėkinamasis, maitinamasis, minkštinamasis, apsauginis, gaivinamasis, o gal glotninamasis. Populiariausi kūno kremai yra, žinoma, drėkinamieji ir maitinamieji. Jie suteikia odai bazinius poreikius. Drėkinantis kremas palaiko drėgmės balansą, neleidžia odai išsausėti dėl išorės veiksnių ar odai senstant. Maitinamasis kūno kremas aprūpina odą naudingais ingredientais ir ypač naudingas šaltuoju sezonu. Šio tipo kremas dažnu atveju pasižymi ir minkštinamosiomis bei glotninamosiomis savybėmis, nes būna papildyti, pavyzdžiui, sviestmedžių ar kakavos aliejais, kurie „įveikia“ net šiurkščią kelių bei alkūnių odą. Turint itin jautrią kūno odą, rekomenduojama rinktis vaikams skirtus kūno kremus, kurie pasižymi itin švelnia sudėtimi su raminamaisiais ingredientais, pavyzdžiui, medetkomis ar alavijais.

Kokį kūno kremą rinktis kovojant su celiulitu?

Šiuo atveju ant kremo pakuotės reikėtų ieškoti tokių žodžių kaip DETOX, SLIM, ANTIOXIDANT  ir pan. Tai bus stangrinamasis kremas arba dar gali būti pavadintas formuojamuoju kremu. Šių kremų sudėtys papildytos specialiai kovai su celiulitu naudingais ingredientais: prieskoniais, kofeinu, šalavijais, jūros dumbliais, mineralais, citrusinių vaisių ekstraktais ir kt. Stangrinamieji kremai papildomai gali pasižymėti šildomuoju arba šaldomuoju poveikiu, kuris skatina limfos tekėjimą poodyje.

Nuo ko priklauso kūno kremo konsistencija?

Kūno kremo tirštumas dažnu atveju priklauso nuo jo paskirties. Pavyzdžiui, apsauginiai kremai, skirti žiemos sezonui, įprastai būna gan tiršti ir riebūs. Jie padengia odą apsaugine plėvele, neleidžiančia odai patirti žalingo vėjo ir šalčio poveikio. Lengviausi yra drėkinamieji kūno kremai, tačiau lengva konsistencija ir greitu įsigėrimu pasižymi ir dalis maitinamųjų kremų. Visgi, ieškant itin lengvos konsistencijos priemonės, rekomenduojama rinktis ne kūno kremą, tačiau kūno losjoną.