Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Kūno aliejus odai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

AINU vaikų aliejus, 150 ml

4,75 €
6,79 €
-30%

Kam naudojami kūno aliejai?

Kūno aliejai gali atlikti daugybę funkcijų. Vieni jų drėkina ir maitina odą ant jos tepami, kiti pilami į vonią, treti itin naudingi po saulės vonių ar prieš jas (tokiais aliejais įprasta tepti ne tik odą, bet ir plaukus). Kūno aliejai taip pat gali būti naudojami kaip bazė, į kurią įlašinama papildomų medžiagų: vitamino E, eterinių aliejų, glicerolio. Gryni aliejai, papildyti tam tikrais eteriniais aliejais netgi naudojami kaip repelentai, atbaidantys vabzdžius.

Kuo ypatingi sausi aliejai?

Sausi aliejai į odą įsigeria akimirksniu ir nepalieka riebumo pėdsako ar lipnumo, tačiau puikiai drėkina. Dauguma sausų aliejų išgaunami iš žolelių, daržovių ar sėklų, kuriose yra polinesočiųjų riebalų rūgščių, pavyzdžiui, linolo rūgšties. Sausųjų aliejų mišiniuose galite išvysti avokadų, sezamų, saulėgrąžų, dygminų, vynuogių sėklų ar erškėtuogių aliejų. Sausuoju aliejumi patogu pamaitinti ne tik odą, bet ir nagus ar plaukus. Kai kurie sausieji aliejai papildomi blizgiomis dalelėmis ar yra pigmentuoti – tuomet oda pamaitinama, o kartu suteikiamas bronzinis žėrėjimas.

Ar aliejais galima tepti kūdikių odą?

Galima, tačiau tinka ne visų rūšių aliejai. Gležnai kūdikių odai galima naudoti gryną abrikosų kauliukų ar migdolų aliejų. Taip pat galima rinktis specialiai kūdikiams sukurtus aliejų mišinius, kurie odelę maitina, švelniai puoselėja, minkština ir drėkina. Dalis vaikams skirtų aliejų gali būti naudojami ne tik vaikų masažams, tačiau ir tiesiog įpilami į vonelę maudynių metu.