Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Apie mus

Grožis – tai raktas į sėkmę, kuris gali padėti užkariauti pasaulį, jis priverčia mus šypsotis ir jaustis puikiai. Šią gamtos dovaną puoselėti  Jums padeda EUROKOS – didžiausias kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje. Mes augame ir rūpinamės jūsų grožiu jau 18 metų,  kad kiekviename žingsnyje švytėtumėte ir pasitikėtumėte savimi. Mūsų sėkmės paslaptis – nuoširdus rūpestis Jumis bei nuolatinis siekis geriau suprasti savo klientus.

Pagrindinis EUROKOS išskirtinumas – platus ir unikalus, nuolatos atnaujinamas prekių asortimentas, patrauklios kainos bei malonus aptarnavimas. Mes stengiamės, kad EUROKOS vardas Jums keltų tik pačias geriausias emocijas. Šių pastangų dėka šiandien galime pasidžiaugti, jog esame arčiausiai Jūsų – turime net 120 parduotuvių visoje Lietuvoje. 52 – tiek šiuo metu turime naujo stiliaus parduotuvių, išsiskiriančių įdomiais apšvietimo sprendimais ir didesne erdve, kurioje rasite dar daugiau prekių kiekvieno poreikiams.

EUROKOS parduotuvėse visada galite rasti išskirtinių, originalių ir niekur kitur neregėtų kosmetikos, higienos ir kūno priežiūros prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias populiariausias ir įdomiausias kosmetikos ir grožio naujoves iš viso pasaulio, tad būtent pas mus rasite plačiausią naujų prekių asortimentą.

Dar daugiau – EUROKOS galite pamiršti klausimą „Ar aš galiu tai sau leisti?“. Taip, čia Jūs tikrai sau galite leisti labai daug! Pas mus Jums nereikės kovoti su savimi sprendžiant, ką pasirinkti – kainą ar kokybę. Platus prekių asortimentas bei puikus kainos ir kokybės santykis suteikia  Jums galimybę įsigyti aukštos kokybės prekių už išskirtinai patrauklią kainą, atitinkančią Jūsų galimybes.

Mums svarbios ne tik prekės, tačiau ir jausmas – EUROKOS nori Jums dovanoti malonumą pirkti! Siekiame, kad EUROKOS parduotuvėse Jūs visuomet jaustumėtės jaukiai, smagiai, kad būtumėte nuolat laukiami ir maloniai sutinkami. Mūsų kvalifikuotos konsultantės yra visuomet pasirengusios Jums padėti rasti ar pasirinkti prekę, pagelbėti sprendžiant, kuri priemonė Jums tinkamiausia, neleisti pasimesti tarp prekių gausos. Mes nenorime būti tiesiog pardavėjais – mes norime būti Jūsų draugais!

Ką dar mes Jums siūlome? Daug vertingų akcijų ir specialių pasiūlymų, įdomių konkursų ir džiuginančių prizų. Ir daug naujienų – netikėtų ar ilgai lauktų, stebinančių ir visuomet vertingų! Šiandien, kai visas pasaulis sukasi beprotišku greičiu, mes siekiame, kad dieną Jūs pradėtumėte šypsena sau veidrodyje, o kiekviename žingsnyje jus lydėtų pasitikėjimas savimi. Keiskitės ir žavėkite kartu su EUROKOS!