Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Lūpų šveitiklis

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Kam reikalingas lūpų šveitiklis?

Ši priemonė padeda atkurti ir palaikyti sveiką lūpų odą. Ji ypač naudinga tuomet, kai lūpų ir aplink lūpas esanti oda rausta, šerpetoja, peršti, skilinėja, trūkinėja ir netgi kraujuoja. Tai yra patys akivaizdžiausi požymiai, kad lūpų odai reikia pagalbos ir dažnu atveju nepakaks vien lūpų balzamo. Kuo labiau pažeista lūpų ir aplink lūpas esanti oda, tuo intensyvesnio poveikio kaukės reikėtų. Jeigu lūpos kraujuoja, pradžiai reikėtų naudoti maitinamąją ir raminamąją lūpų kaukę, o vėliau, kai lūpų būklė pagerėja, galima naudoti ir šveitiklius, kurie padės pašalinti negyvas odos ląsteles.

Ar lūpų šveitiklis naudojamas profilaktiškai?

Taip, lūpų šveitiklis naudingas ir neturint nusiskundimų. Drėkinamuoju, maitinamuoju ir eksfolijuojamuoju poveikiu pasižymintys lūpų šveitikliai padeda išsaugoti lūpų odos gyvybingumą, tonusą, palaiko optimalius lūpų ląstelių atsinaujinimo procesus, taip pat atitolina lūpų odos senėjimo procesus. Reguliariai naudojami lūpų šveitikliai padeda ne tik džiaugtis gražiomis bei švelniomis lūpomis, bet ir padeda gražiau, tolygiau užtepti lūpų dažus.

Kokios veikliosios medžiagos naudojamos lūpų šveitikliuose?

Siekiant efektyvaus poveikio, lūpų šveitiklio sudėtyje naudojami įvairūs aliejai, augalų ekstraktai, medus, keramidai, peptidai, hidrolizuotas kolagenas, hialurono rūgštis, bičių vaškas, avižų pienas, alavijai. Eksfolijuojamąjį poveikį suteikia papildomai naudojama cukraus pudra, aguonų ar kitų sėklų dalelės. Kai kuriais atvejais lūpų šveitimas juntamas net jeigu sudėtyje nėra abrazyviųjų dalelių.