Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Veido tonikai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
11,99 €
8,39 €
-30%
11,99 €
8,39 €
-30%
13,59 €
9,92 €
-27%

Kodėl svarbu naudoti veido toniką?

Veido tonikas yra bene dažniausiai iš odos priežiūros rutinos išstumiama priemonė. Vis dar gajus įsitikinimas, kad pakanka naudoti veido prausiklį ir kremą. Veido tonikai dažnai apkaltinami odos dirginimu ir džiovinimu. Visgi šiuolaikiniai tonikai dažniausiai gaminami be alkoholio ir veikia priešingai – drėkina odą ir sutraukia poras. Gero toniko pH dažniausiai būna 5.5 – toks pH užtikrina odos pusiausvyros palaikymą ir sveiką švytėjimą. Tonikas puikiai paruošia odą prieš kremą ir padeda jam lengviau įsiskverbti bei atlikti savo funkciją. Beje, kaip alternatyvą tonikui galima rinktis ir gėlių vandenis (hidrolatus).

Kaip išsirinkti toniką?

Siekiant suteikti kuo daugiau naudos odai, tonikai papildomi naudingais ingredientais: hialurono rūgštimi, rožių vandeniu, arbatmedžių aliejumi, salicilo rūgštimi, antioksidantais, vitaminais. Tad kai kuriais atvejais tonikai būna skirti tik tam tikram odos tipui. Turint sausą ar brandžią odą naudinga rinktis toniką su rožių vandeniu, alavijais ar hialurono rūgštimi, o riebiai ar į aknę linkusiai odai labiau patiks tonikas su arbatmedžių aliejumi ar salicilo rūgštimi. Tonike esantys antioksidantai ir vitaminai naudingi visų tipų odai, nes saugo nuo aplinkos taršos, ankstyvo odos senėjimo ir hiperpigmentacijos.

Kada ir kaip naudoti toniką?

Tonikas yra kasdienė odos priežiūros priemonė. Ji naudojama ryte ir vakare po odos nuprausimo, prieš tepant serumą ir kremą. Toniko užpylus ant vatos diskelio oda kruopščiai nuvaloma ir taip pašalinami nešvarumų ir makiažo likučiais. Svarbu nepamiršti, kad tonikas yra nenuplaunama veido priežiūros priemonė. Beje, jos galima įsipilti ir į buteliuką su purkštuku. Tuomet toniku patogu apsipurkšti veidą po intensyvios treniruotės ar karštą dieną ir taip odą atgaivinti. Tiesa, svarbu paminėti išimtis – tonikai su AHA rūgštimis naudojami ne kasdien, tačiau 3–4 kartus per savaitę ir tik prieš miegą, nes AHA rūgštys neturėtų sąveikauti su saulės spinduliais.