Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Vitamino C serumas

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

COXIR VITA C BRIGHT veido serumas, 50 ml

13,99 €
19,99 €
-30%

LA CABINE VIT-C veido ampulė, 2 ml

1,69 €
2,29 €
-26%

Kuo naudingas vitamino C serumas?

Ši veiklioji medžiaga suteikia odai skaistumo, gali sumažinti paraudimą ir hiperpigmentaciją, yra saugi daugelio žmonių odai, gali pašviesinti tamsius ratilus po akimis, teikia odai drėgmės ir skatina kolageno gamybą, didina odos stangrumą, skatina žaizdelių gijimą, gali būti naudingas po saulės vonių, saugo nuo taršos poveikio.

Ar vitamino C serumą saugu naudoti iš ryto?

Šis klausimas natūraliai kyla žinant faktą, kad priemonės su citrusinių vaisių rūgštimis turi būti naudojamos prieš miegą, nes kontaktas su saulės spinduliais gali skatinti pigmentinių dėmių atsiradimą. Visgi vitamino C serumą saugu ir netgi rekomenduojama naudoti ryte po to, kai oda nuprausiama ir nuvaloma toniku. Patepus veidą vitamino C serumu, tepamas drėkinamasis kremas su SPF. Jeigu oda nėra itin jautri, vitamino C serumą galima naudoti ir du kartus per dieną – ryte ir vakare.

Kokios koncentracijos vitamino C serumą rinktis?

Ekspertų nuomone, vitamino C koncentracija serume turėtų siekti bent 8 % ir neviršyti 20 %. Didesnės koncentracijos serumas gali pasireikšti odos dirginimu. Manoma, kad 20 % koncentracijos serumas padeda pasiekti greičiausius ir efektyviausius rezultatus. Tiesa, renkantis vitamino C serumą taip pat reikia atkreipti dėmesį, kokios yra pagalbinės veikliosios medžiagos, o gal pats vitaminas C yra ne pagrindinė, tačiau šalutinė veiklioji medžiaga? Vienas dažnesnių variantų – veido serumas su vitaminu C derinamas su drėkinamuoju poveikiu pasižyminčia hialurono rūgštimi.