Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Paakių kaukės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
2,59 €
1,99 €
-23%

Kuo paakių kaukės skiriasi nuo veido kaukių?

Turbūt norėtųsi nušauti vienu šūviu du zuikius, t. y. veido kaukę naudoti ir paakių odai. Visgi paakių oda yra ypač gležna, plona ir neturi riebalinių liaukų, tad būna normali arba sausa. Dėl šios priežasties oda aplink akis pirmiausia išduoda senėjimo požymius ir jai reikia specialiai subalansuotų kaukių. Paakių kaukės saugo nuo senėjimo proceso, aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, o taip pat gaivina, mažina paburkimus, atpalaiduoja ir pašviesina tamsius ratilus.

Kokių tipų būna paakių kaukės?

Paakių kaukės gali būti tepamos ir turėti skystą, kreminę arba gelinę konsistenciją. Taip pat galima rinktis paakių kaukes-padukus. Juos ypač patogu naudoti kartu su tepamomis veido kaukėmis – paakių zonoje uždėjus paakių padukus, likusią veido dalį galime ištepti veido kauke. Ypač didelio populiarumo sulaukia hidrogelinės paakių pagalvėlės. Tokio tipo kaukės uždedamos paakių srityje, paliekamos apie 20 minučių, o nuėmus likusi kaukės dalis įtapšnojama pirštų galiukais. Galiausiai, paakių kaukės gali būti šildomojo arba šaldomojo poveikio.

Ar verta rinktis daugkartines paakių kaukes?

Daugkartinė paakių kaukė – tai gelio pagalvėlės, naudojamos akių srities odai atgaivinti, atpalaiduoti, sumažinti akių vokų ir paakių patinimus. Šio tipo kaukes galima naudoti ir pašildytas mikrobangų krosnelėje, ir atvėsintas šaldiklyje. Jas verta rinktis turint polinkį į paakių paburkimą po miego ar išgyvenant sunkų laikotarpį, kai patinimas vargina po verkimo.