Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Lakštinės veido kaukės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
6,95 €
4,93 €
-29%
3,99 €
2,99 €
-25%
6,99 €
5,24 €
-25%

Kokie lakštinės veido kaukės privalumai?

Šio tipo veido kaukė yra idealiai pritaikyta greitam gyvenimo tempui. Ją galima užsidėti ant veido odos tiesiog atsigulus nakties miegui. Nuėmus kaukę, jos likučių nebereikia nuplauti – jie įmasažuojami į veido odą ir paliekami įsigerti. Be to, lakštinė veido kaukė yra vienkartinio naudojimo, tad kaskart galima džiaugtis vis kitokia kauke, o taip pat labai patogu įdėti į kelionę. Kai kurios lakštinės kaukės turi žaismingas pakuotės ir būna spalvotos bei imituojančios įvairius gyvūnus, tad tampa mielu pižamų vakarėlio atributu ar jaukia dovana.

Kaip išsirinkti tinkamą lakštinę kaukę?

Pasirinkimas vyksta taip pat, kaip ir renkantis bet kokio kito tipo veido kaukę. Sausai ir dehidratuotai odai naudinga drėkinamuoju bei maitinamuoju poveikiu pasižyminti kaukė. Mišriai ir riebiai odai tiks valomoji, eksfolijuojamoji ir poras sutraukianti lakštinė kaukė. Brandžiai ir senėjimo požymių turinčiai odai tiks anti-aging pažymėtai, su senėjimo požymiais kovojanti ir stangrinamuoju poveikiu pasižyminti veido kaukė. Brandžiai ir pigmentinių dėmių turinčiai odai naudinga rinktis vitaminu C papildytą veido kaukę, kuri suteiks skaistumo ir padės suvienodinti veido odos atspalvį.

Kaip dažnai naudoti lakštines veido kaukes?

Lakštines kaukes vertėtų naudoti bent kartą per savaitę, tačiau reikėtų atsižvelgti į gamintojo rekomendacijas ir kaukės poveikį. Eksfolijuojamojo poveikio kaukės įprastai naudojamos rečiau, o drėkinamosios bei maitinamosios gali būti naudojamos ir kas 2–3 dienas.