Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

Drėkinančios veido kaukės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

YADAH SOOTHING veido kaukė, 25 g

1,94 €
2,99 €
-35%

Kuo naudingos drėkinamosios veido kaukės?

Šio tipo veido kaukės padeda atkurti ir palaikyti optimalią odos drėgmę, išvengti dehidratacijos ir ankstyvo odos senėjimo. Odos ląstelės aprūpinamos drėkinamosiomis medžiagomis, todėl oda įgauna skaistumo, elastingumo, vizualiai sumažėja raukšlelės ir linijos. Kartais linijos ir raukšlelės atsiranda vien dėl drėgmės trūkumo, nes sukuriamas dykumos efektas. Tokiais atvejais drėkinančios kaukės suteikia beveik stebuklingą poveikį. Žinoma, ne mažiau svarbu aprūpinti odą drėgme ir iš vidaus, taigi reikėtų kasdien išgerti pakankamą vandens kiekį.

Ar verta rinktis kaukes su hialurono rūgštimi?

Tikrai taip. Tai yra vienas efektyviausių ir ištobulintų drėkiklių. Nors kurį laiką hialurono rūgštis buvo kritikuojama dėl nepakankamo įsisavinimo, tačiau gamintojai ėmė naudoti kelių skirtingų tipų hialurono rūgštį, kuriai būdinga skirtinga molekulinė masė ir optimalus įsisavinimas. Hialurono rūgštis ypač naudinga sausai, dehidratuotai, saulės paveiktai, senėjimo požymių turinčiai ir brandžiai odai.

Kokios dar medžiagos drėkina odą?

Alavijų sultys – jau klasika tapęs odos drėkiklis, kuris taip pat pasižymi ir raminuojamu poveikiu, tad puikiai tinka ir jautriai odai. Drėkinamuoju poveikiu pasižymi ir įvairūs augaliniai ekstraktai ir gėlių vandenys, terminis vanduo, glicerolis. Drėkinamosios kaukių formulės taip pat papildomos ir maitinamuoju bei atkuriamuoju poveikiu pasižyminčiais ingredientais: kolagenu, pantenoliu, retinoliu, niacinamidu ir kt. Kompleksiškai veikdamos šios medžiagos sukuria daugialypį efektą. Oda ne tik sudrėkinama, bet ir pamaitinama, aprūpinama antioksidantais, nuramina ir atgaivinama.