Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Alginatinės kaukės

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes

Koks alginatinių kaukių poveikis?

Alginatinės kaukės sukurtos jūros dumblių pagrindu. Dėl unikalių alginatų savybių, kaukė sutraukia poras, stangrina odą ir padidina elastingumą, ryškina veido odos kontūrą, palankiai veikia raukšles, mažina paburkimus. Taip pat oda aprūpinama deguonimi. Dėka alginatinių kaukių oda lieka jaunatviškesnė, gaivi ir švytinti. Kuo ilgiau ir reguliariau naudojama alginatinė kaukė, tuo stipresnis ir ryškesnis jos poveikis odos būklei ir tonusui. Kartais juokaujama, kad alginatinė veido kaukė veikia kaip odos pakėlimo operacija nenaudojant skalpelio ir chirurginių užpildų.

Kaip naudoti alginatinę kaukę?

Alginatinės kaukės milteliai sumaišomi su nurodytu kiekiu vėsaus vandens. Gerai suplakus ir išmaišius mišinį, sutirštėjusi masė mentele užtepama ant švarios veido odos ir paliekama apie 20–30 minučių. Tuomet kaukė pašalinama mentele arba nulupama – tai priklauso nuo konkrečios kaukės formulės.

Kokios veikliosios medžiagos dedamos į alginatines kaukes?

Kaip jau minėta, šių kaukių pagrindą sudaro jūros dumbliai. Papildomai į šias kaukes dedama vitaminų, molių, ikrų, antioksidacinėmis savybėmis pasižyminčių augalų ekstraktų: acerolų, braškių, rozmarinų ir kt.