WET N WILD dekoratyvinė kosmetika

WET N WILD BRETMAN ROCK JUNGLE ROCK
lūpų blizgis

Tropinių vaisių kvapo priemonė suteikia lūpoms veidrodinio blizgesio ir sukuria putlių lūpų efektą. Lūpų blizgis pasižymi drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, nepalieka lipnumo pojūčio. Sudėtyje yra kokosų, papajų, drakono vaisių ir slyvų ekstraktų, vitaminų E ir C. Naudojimas: gausiai tepkite blizgiu švarias ir sausas lūpas. Galima tepti priemonę ir ant lūpų dažų.

WET N WILD BRETMAN ROCK JUNGLE ROCK lūpų blizgis, 3,5 ml

WET N WILD BRETMAN ROCK HIGHLIGHTING DUO
švytėjimo suteikianti pudra tinka visų tipų ir visų atspalvių odai prižiūrėti.

Džiunglių spindesys su švytėjimo suteikiančia pudra. Pakuotėje rasite du atspalvius, kuriuos galima naudoti atskirai arba maišyti kartu, kad būtų gaunamas dviejų besikeičiančių atspalvių chromo efektas. Priemonė tinka puikiai tinka norint paryškinti veido bruožus. Derinkite abu atspalvius, kad sukurtumėte išskirtinį makiažą.

WET N WILD BRETMAN ROCK HIGHLIGHTING DUO švytėjimo suteikianti pudra, 3,2 g

WET N WILD BRETMAN ROCK HIGHLIGHTING
veido makiažo šepetėlis skirtas veido makiažo priemonėms paskirstyti.

Susipažinkite su BRETMAN ROCK riboto leidimo veido makiažo šepetėliu. Bretmano Roko sukurtas šepetėlis puikiai tinka naudoti tos pačios linijos makiažo priemonėms, ypač skaistalams, paskirstyti. Jis pagamintas iš sintetinių, bet minkštų šerelių. Kūgio formos galvutė ir minkšti šereliai užtikrina sklandų priemonės dengimą.

WET N WILD BRETMAN ROCK HIGHLIGHTING veido makiažo šepetėlis

WET N WILD BRETMAN ROCK JUNGLE ROCK 3 IN 1
veido migla

Paruoškite odą makiažui ir ją sudrėkinkite su WET N WILD BRETMAN ROCK JUNGLE ROCK 3 IN 1 veido migla. Arba galite atgaivinti makiažą dienos eigoje ir suteikti veidui gaivų aromatą. Naudojimas: prieš naudojimą gerai pakratykite buteliuką ir purkškite miglą.

WET N WILD BRETMAN ROCK JUNGLE ROCK 3 IN 1 veido migla, 100 ml

WET N WILD BRETMAN ROCK
akių vokų šešėlių paletė

WET N WILD BRETMAN ROCK akių vokų šešėlių paletė – tai 15 nepaprastų atspalvių, drąsių ir neutralių spalvų derinių su satino švelnumo, matiniu ar metalo spindesiu. Stipriai pigmentuoti, sviestinės tekstūros šešėliai lengvai slysta ir sklandžiai susilieja. Speciali formulė užtikrina optimalią priemonės tekstūrą ir ilgą išlaikymą. Kiekvienas atspalvis gali būti naudojamas tiek šlapias, tiek sausas. Tad eksperimentuokite, derinkite spalvas ir sukurkite ryškų, išskirtinį makiažą. Sudėtyje yra: karnaubo ir ryžių vaško.

WET N WILD BRETMAN ROCK akių vokų šešėlių paletė, 24 g

WET N WILD dekoratyvinę kosmetiką ir dar daugiau puikių pasiūlymų galite rasti eurokos.lt


Paskelbta 2020 08 03