Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

HOLLAND & BARRETT maisto papildai – jau EUROKOS tinkle!

HOLLAND & BARRETT yra Europos lyderis maisto papildų, vitaminų, mineralų, grožio ir sveikatingumo produktų rinkoje. Visoje Europoje ir už jos ribų suskaičiuojama jau daugiau nei 1600 HOLLAND & BARRETT parduotuvių. Džiaugiamės, galėdami pasidalinti, kad nuo šiol HOLLAND & BARRETT maisto papildus jau galite rasti ir eurokos.lt bei netrukus juos rasite ir mūsų fizinėse EUROKOS parduotuvėse. Juk grožis ir  sveikata – neatsiejami geros savijautos komponentai! 

Kukli pradžia ir įspūdinga plėtra 

Kompanija HOLLAND & BARRETT savo gyvavimo kelią pradėjo 1870 m. Jungtinėje Karalystėje. Tuomet HOLLAND & BARRETT produktų buvo galima įsigyti vienintelėje parduotuvėje. Per 150 gyvavimo metų situacija pasikeitė  – šiandien HOLLAND & BARRETT yra vienas didžiausių maisto papildų gamintojas ir pardavėjas, turintis  daugiau negu 1600 HOLLAND & BARRETT parduotuvių net 18 – koje skirtingų šalių. Gausiame ir įvairiame HOLLAND & BARRETT asortimente galima išsirinkti geriausiai poreikius atliepiančių maisto papildų, vitaminų, mineralų, natūralių grožio produktų, sveikatingumo priemonių sporto entuziastams.  

 

Aukšta kokybė ir į tvarumą bei ekologiškumą orientuota  filosofija 

Kompanija HOLLAND & BARRETT gamina aukščiausios kokybės produktus iš kruopščiai atrenkamų žaliavų. Laimingi ir sveikesni klientai – tai ir lojalūs klientai. HOLLAND & BARRETT geros savijautos filosofija remiasi šiomis vertybėmis: 

Mes tikime žmonėmis 

  • Mūsų klientai yra pirmoje vietoje, o mūsų žmonės yra geriausi mūsų ambasadoriai.  
  • Su savo klientais ir kolegomis elgiamės sąžiningai ir skaidriai.  
  • Vertiname patirtį, kurią žmonės suteikia mūsų įmonei. 

Manome, kad gerovė turi būti pasiekiama visiems: 

  • Mums svarbu, kad mūsų klientai gautų jiems reikalingus patarimus, turėtų platų produktų pasirinkimą, leidžiantį gyventi sveikiau, jaustis geriau ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka.  

 

Mes tikime, kad reikia rūpintis planeta 

  • Mes tikime, kad vegetariškas gyvenimas yra naudingas žmonėms ir planetai.  
  • Manome, kad turime pareigą rūpintis mūsų planetos ateitimi, pradedant gyvūnų gerove ir baigiant tvariu natūralių produktų tiekimu. 
  • Džiaugiamės, kad platų HOLLAND & BARRETT maisto papildų, vitaminų ir mineralų  asortimentą gali įsigyti visi klientai elektroninėje eurokos.lt parduotuvėje, pasirinkdami patogiausią pristatymo būdą – į bet kurią fizinę EUROKOS parduotuvę, per kurjerį ar į paštomatą.  

Esame tikri,  iš plataus HOLLAND & BARRETT maisto papildų asortimento tikrai išsirinksite Jūsų poreikius labiausiai atitinkančius HOLLAND & BARRETT produktus: 

 

  • Vitaminus ir mineralus: vitaminą A, B, C, D, E, geležį, magnį, kalį, folio rūgštį, chromą, žuvų taukus bei omega-3 riebiąsias rūgštis, multivitaminų kompleksus ir kt. 

 

 

 

ATRASKITE GEROS SAVIJAUTOS PASAULĮ!