GOSH BEST SELLER TOP 5: žvilgsnis į Eurokos klientų mylimiausias kosmetikos priemones iš Danijos

Grožio priemonės iš Danijos EUROKOS klientų jau ilgą laiką vertinamos ir mylimos. Savo ruožtu mes, didžiausias grožio is kosmetikos parduotuvių tinklas Lietuvoje, visuomet siekiame, GOSH COPENHAGEN dekoratyvinės kosmetikos asortimentą atnaujinti bei papildyti. O ar žinote, kurios GOSH COPENHAGEN dekoratyvinės kosmetikos priemonės 2019 metais EUROKOS klientų buvo perkamiausios?

Neturėtų būti sudėtinga atspėti, nes net jeigu dar neišbandėte, tikrai esate girdėję apie kiekvieną iš jų:

GOSH SIMONA NAINĖ lūpų blizgis. Bene ryškiausia 2019 metų naujiena Lietuvoje. Tik Eurokos parduotuvėse atsiradęs ir klientų labai pamiltas GOSH LUMI LIPS SIMONA NAINĖ lūpų blizgio atspalvis #DIVA. Koralinės spalvos lūpų blizgis – norinčioms jaustis tikromis dievaitėmis. Įkvėptas ir sukurtas moterišką žavesį spinduliuojančios SIMONOS NAINĖS būtent Jums. Priemonė suteikia lūpoms putlumo, padengdama jas gražia žvilgančia spalva.

 

 

GOSH CATCHY EYES blakstienų tušas paryškina, užriečia ir pailgina blakstienas nuo pirmųjų potėpių. Priemonė užtikrina subtilų blakstienų atskyrimą bei nuostabų ryškumą. Silikoninis šepetėlis padės sukurti „Cat eye“ efektą. Blakstienų tušo sudėtyje nėra kvėpiklių ir parabenų.

 

 

GOSH DEXTREME makiažo pagrindas skirtas normaliai ir riebiai odai prižiūrėti. Makiažo pagrindas tolygiai dengia odą, padeda paslėpti odos netobulumus ir suvienodina atspalvį. Priemonė sukuria matinės odos efektą. GOSH DEXTREME makiažo pagrindas padės atlikti bet kokio tipo makiažą ir oda visą dieną išliks lygi ir nepriekaištinga.

 

 

GOSH VELVET TOUCH lūpų dažai – perkamiausias atspalvis – 160  Delicious. Intensyvi ir ilgai išliekanti spalva, putlios ir spindinčios lūpos. Naudojant šiuos lūpų dažus, pajusite, kaip lūpas apgaubia nuostabus švelnumo pojūtis, kuris išlieka visą dieną.

 

GOSH BOOMBASTIC VOLUME XXL blakstienų tušas, skirtas merginoms, kurios siekia ilgų ir ekstremalios apimties blakstienų. Didelis blakstienų tušo šepetėlis atskiria ir padengia kiekvieną blakstieną. Jūsų blakstienos taps išskirtinai ilgos. Blakstienų tušo sudėtyje nėra kvėpiklių ir parabenų.

Įdomus faktas: moterys gražindamosi vidutiniškai sugaišta 330 valandų per metus. Pagalvokite, kiek priemonių jūsų makiažui reikia, todėl kviečiame papildyti savo kosmetines GOSH BEST SELLER TOP 5 kosmetikos priemonėmis, kurioms iki 2020 m. rugpjūčio 2 d. dienos internetinėje parduotuvėje eurokos.lt taikoma net 50 procentų nuolaida.