Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

NYX PROFESSIONAL MAKEUP SHINE LOUD PRO PIGMENT
lūpų blizgis
 
Atraskite pirmą NYX PROFESSIONAL MAKEUP itin pigmentuotą lūpų dažų atspalvį, kurio blizgesys išlieka iki 16 valandų. Lengvos ir malonios tekstūros lūpų blizgiai yra veganiški. Džiaukitės ryškiu atspalviu ir ypatingu blizgesiu. Be jokio lipnumo! Jokių pėdsakų ir jokio blukimo: drąsiai bučiuokitės, gurkšnokite, žaiskite su plaukais – lūpų dažai išliks net po kauke!
 
Sudėtyje yra
Makadamijų sėklų aliejaus, blakinių kalendrų sėklų aliejaus, simondsijų sėklų aliejaus, abrikosų kauliukų aliejaus, pasiflorų sėklų aliejaus, vitamino E derivato.
 
Naudojimas
Gerai pigmentuotą pagrindo sluoksnį su lūpas puoselėjančiais aliejais derinkite su ypač spindinčiu ir lipnumo nepaliekančiu viršutiniu sluoksniu, kad pasiektumėte tokį ryškų spindesį, kokio dar nesate regėjusi!
 
 
Apie NYX PROFESSIONAL MAKEUP
 
NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.

Jums taip pat gali patikti