Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

NYX PROFESSIONAL MAKEUP DUCK PLUMP
lūpų blizgis
 
Akimirksniu ir ilgam suteikite putlumo lūpoms su DUCK PLUMP EXTREME SENSATION putlinamuoju lūpų blizgiu! Vienu potėpiu išgaukite intensyvų blizgesį ir itin intensyvią spalvą. Sudėtyje esantis imbieras suteiks ilgai išliekantį putlumą ir švelnų dilgčiojimo pojūtį. Rinkitės net iš 2 skaidrių ir 16 intensyvių atspalvių!
 
Sudėtyje yra
Imbiero.
 
Naudojimas
Tepkite tiesiai ant švarių ir nusausintų lūpų. Jei reikia, tepkite pakartotinai. Įspėjimas: šis produktas gali sukelti laikiną dilgčiojimo pojūtį, tai yra normalu. Jeigu jaučiate pernelyg stiprų diskomfortą, produkto nenaudokite. Netepkite ant sutrūkinėjusių, pažeistų ir jautrių lūpų.

 

 

 

NYX PROFESSIONAL MAKEUP – viena iš nedaugelio kompanijų, kuri specializuojasi tik dekoratyvinės kosmetikos gamyboje. Kai konkurentai kuria odos, plaukų priežiūros produktus, kvepalus ir netgi aksesuarus – NYX ROFESSIONAL MAKEUP lieka ištikima savo principams ir visą dėmesį telkia į kokybiškos kosmetikos, skirtos mados žinovėms, kūrimą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP nėra Niujorke įsikūrusi bendrovė kaip galėtų atrodyti iš pavadinimo, jos būstinė – saulėtasis Los Andželas. Pavadinimas buvo pasirinktas pagal graikų nakties deivės – Niktės – vardą. NYX PROFESSIONAL MAKEUP produkcija yra etiška ir draugiška veganams – ją sertifikuoja gyvūnų teisių organizacija PETA.